Magazin

Oğuzhan Koç, Demet Akalın’ın hışmına uğradı! “Kuliste alem” göndermesi çok konuşulacak!

Ünlü poçu Demet Akalın’ın  3 Adam’la yıldızı bir türlü barışmıyor. Akalın geçtiğimiz günlerde Eser Yenenler üzerinden 3 Adam’a yüklenmiş ve onları sevmediğini söylemişti. 3 Adam cephesinden Akalın’a ilk tepki Oğuzhan Koç’tan gelmişti. Koç, bir Youtube kanalında Demet Akalın’la yaşadıkları problemin sorulması üzerine önce Akalın’la bir problemlerinin olmadığı söylemiş ardından alaycı bir dille Akalın’a tepkisini dile getirmişti. Koç, bununla da kalmadı ve katıldığı bir etkinlikte Gülşen’in ‘Bangır Bangır’ şarkısıyla Demet Akalın’a gönderme yapınca, ünlü popçu Demet Akalın’dan sert karşılık geldi.

DEMET AKALIN’IN 3 ADAM ALERJİSİ

Demet Akalın, sosyal medya Instagram hesabından Oğuzhan Koç’un cevabını taşıyan bir gazete kupürünü paylaştı. Akalın, bu paylaşımının yanına çok sert ifadeler içeren bir metin yazdı. Demet Akalın, Okan Koç’un kuliste alem yaptığı için yanında kimin olup olmadığını fark edemediğini yazması dikkatlerden kaçmadı. Akalın’ın tepkisini dile getirirken “Koç’um” diye söze başlaması da diğer ilginç bir detaydı.

KULİSTE ALEM GÖNDERMESİ

İşte Akalın’ın Okan Koç’a tepkisini dile getirdiği o sözler:

“Koç’um sana şu kadar söyleyeyim; İşte bu yüzden sevilmiyorsunuz. Ödül aldığım bir üniversitenin töreninde de benimle (sözde) sağlam dalga geçmiştiniz! Sen de o sevimli ikilinin yanında güzel şarkılarınla erime bence! Ben kimseye boşuna sallamam! Ha ortak kulis yoktu demişsin, ben ekmek yediğim kulislerde alem yapmadığım için hatırlamaman normal! Neyse benden tavsiye yine de sen onlara uyma!”

asdfdsfsdgfsd

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu