Magazin

Oğuzhan Koç ve İbrahim Büyükak hayranlarına müjde!

İbrahim Büyükak’ın yazdığı BKM yapımı ‘Yol Arkadaşım’ filmi oyuncuları İbrahim Büyükak ve Oğuzhan Koç filmin yönetmeni Bedran Güzel ile birlikte 29 Ekim’de Mall of Istanbul’a geliyor. Ünlü oyuncular ve filmin yönetmeni ‘Yol Arkadaşım’ın özel gösterimiyle sevenleriyle bir araya gelecek, sohbet edecek ve fotoğraf çekilecekler.

Oğuzhan Koç ve İbrahim Büyükak Mall of İstanbul’da

BKM yapımı ‘Yol Arkadaşım’ filminin oyuncuları Oğuzhan Koç ve İbrahim Büyükak filmin yönetmeni Bedran Güzel ile birlikte filmin özel gösterimi için Mall of İstanbul’a geliyor. İbrahim Büyükak, Oğuzhan Koç ve Bedran Güzel, film gösterimi öncesinde sevenleriyle sohbet edecek ve selfie çekimi yapacak

İbrahim Büyükak’ın yazdığı ‘Yol Arkadaşım’ filmi 27 Ekim 2017, Cuma günü vizyona giriyor. Filmin kadrosunda Oğuzhan Koç, İbrahim Büyükak, Emre Kınay, Eda Ece ve Aslı Bekiroğlu gibi ünlü isimler yer alıyor. Kahkaha dolu filmin başrol oyuncuları Oğuzhan Koç ve İbrahim Büyükak, filmin yönetmeni Bedran Güzel ile birlikte 29 Ekim 2017, Pazar günü özel gösterimle Mall of İstanbul’a geliyor.

‘Yol Arkadaşım’ın başrol oyuncuları ve yönetmeni; Türkiye’nin en büyük sinema kompleksi MOİ Cinetech’te saat 16.00’da salon 1 ve salon 7’de sevenleriyle bir araya gelecek. Ünlü oyuncular isimler kısa sohbetin ardından tüm sinema salonundaki izleyicilerle gelenekselleşen selfie çekimi yapacak. Mall of İstanbul, sosyal medyasından düzenlediği yarışma ile 4 şanslı kişiye 29 Ekim’deki gösterime bilet hediye edecek.

Kahkaha dolu bir yol hikayesi

Onur (Oğuzhan Koç) ile hem sakar hem de çılgın bir karakter olan Şeref (İbrahim Büyükak)’in yol arkadaşlığını anlatan BKM yapımı filmin yönetmeni Bedran Güzel.

Filmin hikayesi; Başarısız bir ilaç mümessili olan Onur’un (Oğuzhan Koç) kurban bayramına üç gün kala üç zor hedefi vardır; Ayvalık’taki kız arkadaşının ailesiyle tanışmak, kovulduğu işini geri kazanmak ve ilk iki hedefi yol arkadaşı Şeref’e (İbrahim Büyükak) rağmen başarmak. Bir telefon uygulamasıyla tanışan ve tek ortak noktaları gidecekleri istikamet olan Onur ve Şeref’in eğlence ve macera dolu yolculuğu, izleyen herkese kurduğu hayal ile yaşadığı hayat arasındaki farkı sorgulatacak.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu