Magazin

Oğuzhan Koç Yağmur Tanrısevsin’le aşk iddiasına açıklama yaptı

Oğuzhan Koç, 2 yıllık sevgilisi Zeynep Koçak’ı oyuncu Yağmur Tanrısevsin’le aldattığı haberleri hakkında ilk kez konuştu. Hakkındaki ayrılma ve aşk iddialarıyla ilgili açıklama yapan Okan Koç, medyada kendisiyle ilgili çıkan haberlere de açıklık getirdi. “Zeynep’le çok daha önce ayrıldık, diğerlerinin hepsi dedikodu.” dedi.

Oğuzhan Koç: Tüm haberler yalan!

Şarkıcı ve oyuncu Oğuzhan Koç, sevgilisi Zeynep Koçak’tan ‘Bana Baba Dedi’ dizisinde birlikte rol aldığı Yağmur Tanrısevsin ile yaşadığı aşk yüzünden ayrıldığı iddialarına daha fazla sessiz kalamadı.

Oğuzhan Koç, Instagram hesabından “Zeynep Koçak’la gazetelerde yazılanlardan çok daha uzun bir süre önce ayrıldık. Özel hayatını göz önünde yaşamayı sevmeyen insanlar olarak, ilişkiye başlarken nasıl bir açıklama yapmadıysak, bitirirken de kendimizi bu konuda bir açıklama yapmak zorunda hissetmedik. ‘Ayrıldığımız’ dışında bir haftadır hakkımızda çıkan diğer tüm haberler yalan ve dedikodudan ibarettir.” şeklinde bir açıklama yaptı.

oguzhan-koc-aciklama-instagram

 

Etiketler

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı