Dijital Platformlar

Oğuzhan Uğur, Cem Küçük’e yüklendi: “Yanar döner adam, jelibon gibi..”

BluTV’nin dikkat çeken programı ‘40’ın konuğu sosyal medyada yaptığı programlar ve açıklamalarla takip edilen Oğuzhan Uğur’du. Sunucu Cansu Canan Özgen, bu sefer zorlu 40 sorusunu YouTuber kimliğiyle tanınan Oğuzhan Uğur’a yöneltti.

Oğuzhan Uğur’un Cem Küçük’e yönelik sözleri programa damga vurdu.

TÜRKİYE’DE İNSANLAR İSTEDİĞİNİ ALAMIYOR, İSTEDİĞİ YERE GİDEMİYOR

Cansu Canan Özgen: Elektrik faturaları için sen de radikal bir açıklama yaptın. Dedin ki ben de gideceğim artık trafoda yaşayacağım. 2+1 trafolarda aidat ne kadar geliyor?

Oğuzhan Uğur: Aidat henüz gelmedi, kaçak yaşıyorum ben, bir de seçim zamanı kedi bırakıyorlar, çok mutluyum, hayvanlarım var, arada nefes alıyorum çıkıyorum, sonra trafonun içinde giriyorum. Tavsiye etmem kimseye… İşte ses çıkartmak böyle bir şey, çünkü aptal yerine konulduğumuzu düşünüyorum bazı zamanlarda, bu beni çok sinirlendiriyor, ben çok sinirlensem de işte, trafoda yaşayacağım diyerek konuya çok başka bir yere çekiyorum. Çekmezsem o Twitter’a ben neler yazarım. Gerçek hislerimi paylaşsam, yani İnstagram gibi efekt atmasam, o Twitter’a ben neler yazarım. Artık bir şey de yazamıyorsunuz, artık herkes çok gergin, herkes çok sinirli.

Amerika’da insanlar saatini satıyor, örneğin 200 dolara. Türkiye’de 4 bin 500 lira alıyorum diyor asgari ücret, 1 ayını satıyor 5 bin liraya yakın bir paraya… Sonra bir daha o asla geri alamayacağı 1 ayını satıyor. Onun karşılığında, hayatını satmasına karşılık gidip istediği ürünü alamıyor. İstediği yere gidemiyor. Onu anlatmaya çalıştım, trafoyla da bunu anlatmaya çalıştım. Aptal yerine konulduğumuz için ben de hiciv yapmak zorunda kalıyorum. Trafo da kalmak da işin şakası.

CEM KÜÇÜK DENİLEN ADAM YANAR DÖNER JELİBON GİBİ..

Cansu Canan Özgen: Pinç adlı programın için çektiğin bir tanıtım var. Sadece sosyal medyada değil, gazete ve tv’lerde de eleştirildi. Cem Küçük seni faşistçe davranmakla suçladı, ‘Yunanistan’dan 1 milyon kişi gelse, İngiltere’den 5 milyon kişi gelse karşı değiller” dedi. Mülteciler İngiltere’den Yunanistan’tan gelse tepkin ne olurdu? Oğuzhan Uğur ırkçı mı?

Oğuzhan Uğur: Bu isimlerin benim hakkımda bunları söylemesi beni mutlu ediyor. Gurur duyuyorum, çünkü çok iyi bir şey yaptığımı fark ediyorum. Bu insanların yüzü kösele gibidir, asla kızarmaz. Cem Küçük denilen adamın ben mesela dosyasını açsam, kahkahalarla okuruz, sinirlenmeyiz bile. O kadar yanar döner, jelibon gibi bir adam, buradan tutarsın buradan fırlar. Benim muhatap alacağım bir adam değil. Yazdığı yeri biliyorum, patronlarını biliyorum, buraya nereden geldiğini biliyorum. Şimdi korkmaya başladılar 2023’ten sonra neler olacak diye…

Sistem hakkın hukun peşinde olan sistem olursa, bu adamlara daha çok güleceğim ben. Bana ırkçı da faşist de diyebilirler, asla ciddiye alamam. Ben seçimlere gireyim, yüksek mertebeye geleyim, bu adamlar benim yanımda çalışacaklar! Gelip bana diyecekler ne güzel videolar çekiyorsun.

Memlekette yaşanan mülteci sorunun herkes farkında. Bugün İstiklal’de Türk yok, bazı mekanlara gidiyorsun Türkleri içeri almıyor mekanlar, yasak giremezsin. Türkiye Cumhuriyeti’nde yaşıyorsun, İstiklal’de o mekanlara gidip giremeyiz, çünkü Türk’üz. Yalnızca Arapların girdiği mekanlar var artık. Sürekli karşımdalar. Benim yaptığım mizah değildi, belli bir konuya parmak basmaktı. Evinizi böcek bastığında palyaço çağırmazsınız!

Parmak bastım, milyonlarca kişiye ulaştı. Beni eleştiren insan sayısı çok az. İşte bunlar. Bütün Türkiye ayağa kalktı, Oğuzhan’ı linç edelim öyle bir şey olmadı. İnanılmaz destek gördüm. Bu insanlar başka ülkede gazeteci yapamazsınız. Anlatsınlar, çok az süreleri kaldı devam etsinler. Sinirlendim manasız yere…

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu