MagazinYoutube

Oğuzhan Uğur hangi ünlü oyuncuyla ticari anlaşma yaptı?

YouTube’da kurduğu Babala TV kanalı ile fırtına gibi esen Oğuzhan Uğur, yeni sezonda kanalında yaşanan gelişmeleri son çektiği Pinç videosunda anlattı.Uğur, ünlü oyuncu İlker Ayrık’ın da ortakları arasında olduğu Pervasız Yapım’la yaptıkları anlaşmayı da duyurdu.

İLKER AYRIK’IN ŞİRKETİYLE ORTAK İÇERİKLER YAPACAK

Hayranlarının karşısına yeni stüdyolarında çektiği Pinç videosu ile çıkan Oğuzhan Uğur, bundan böyle kanalı için çekecekleri video içeriklerini Pervasız Yapım‘ın stüdyosunda çekeceklerini anlattı. Yeni stüdyo şartlarının kendilerine geniş imkanlar tanıdığını ifade eden Uğur, bundan böyle iki haftada bir video çekme sözü verdi.

Babala TV’deki yeni konseptlerle ilgili bilgi paylaşan Uğur, yeni içeriklerin oldukça beğenileceğini iddia etti. “Ahh” adıyla yeni bir formata daha başlayacaklarını belirten ünlü YouTuber, “katıl” butunonu da yakında hayata geçireceklerinin de müjdesini verdi.

Babala TV’de Pervasız Yapım’la birlikte çektikleri video içeriklerinin de yer alacağını aktaran Uğur, bundan böyle kanalda bir gün içinde iki videonun yer alabileceğini kaydetti.

Bundan önceki videolarını evde çektiğini anlatan Oğuzhan Uğur, yeni stüdyo imkanlarının avantajlarına da değindi. Ünlü YouTuber, Pervasız Yapım’la yaptıkları anlaşma ile kanalda çok sayıda video içeriğinin yer alacağını söyledi.

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu