MagazinMüzik

Oğuzhan Uğur’dan Murat Dalkılıç ile süper düet

Murat Dalkılıç ve Oğuzhan Uğur yepyeni bir klip ile sürpriz bir düet ile müzikseverlerin karşısna çıktılar.

Oğuzhan Uğur, yepyeni single çalışması “Mağlubiyet” ile dönüşünü muhteşem yaptı. Poll Production etiketi ile yayınlanan “Mağlubiyet” şarkısının sözü, müziği ve aranjesi Oğuzhan Uğur’un yaptığı parçaya Türk Pop Müziği’nin en önemli temsilcilerinden Murat Dalkılıç eşlik ediyor.

Daha önce de büyük ses getiren Murat Dalkılıç’ın “Leyla” klibinin yönetmenliğini yapan üstlenen Oğuzhan Uğur’a Dalkılıç’tan ahde vefa geldi. Şimdi Dalkılıç ve Uğur bu birlikteliği single’a taşıdı ve son yılların en eğlenceli şarkısını ortaya çıkarma iddiasına imza attılar.

Oğuzhan Uğur “Mağlubiyet” şarkısının klip yönetmenliği koltuğuna otururken; aynı zamanda Murat Dalkılıç ile birlikte kamera karşısına da geçti. Murat Dalkılıç ve Oğuzhan Uğur video klipteki performansları ile göz doldurmayı başardılar. Eğlenceli tarzı ile müzik sektörüne yeni bir renk getiren Oğuzhan Uğur, yeni video klibi “Mağlubiyet” ile de farklılığını ortaya koydu. Video klipte bir melek, bir şeytan şeklinde gördüğümüz Murat Dalkılıç, Oğuzhan Uğur’un iç sesi olarak karşımıza çıkıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu