İnternet

Oğuzhan Uğur’dan skandal sözler… O bölümü yayından kaldırdı

Youtube'da yayınladığı videolarla yüksek izlenme rakamlarına ulaşan Oğuzhan Uğur'un Babala TV'de yayınlanan son videosu büyük tepki çekti.

Uğur’un yayınladığı videoda ekibindeki bir kadınla ilgili “Seni kim tatmin edebilir. Sen Afrikalı birini bul, arkadaşlarını dayasın sana” gibi skandal ifadeler şaşkınlığa neden oldu. Oğuzhan Uğur, gelen tepkilerin ardından videosundaki o bölümü yayından kaldırmak zorunda kaldı.

Youtube fenomeni Oğuzhan Uğur büyük bir rezalete imza attı.

“SENİ ŞÖYLE BİR …SİNLER DE RAHATLA”

Bunun ardından Uğur, seksist ifadelerini art arda sıraladı. “Ben sana kimi ayarlayayım. Seni kim tatmin edebilir benim etrafımdaki… Tanımıyorum ki Antepli, Urfalı amele gelsin seni şöyle bir …sinler de rahatla.” diyen Uğur, sözlerine şöyle devam etti:

“Benim tanıdığım çocuklar Cihangir’de oturuyor. Senin vajinanla sohbet ederler ya da kamp yaparlar.Açarlar böyle biz buna zevk veremeyeceğimize göre yararlanalım derler.

Sen benden ne arkadaş bekliyorsun. Sen Afrikalı birini bul, arkadaşlarını dayasın sana.”

“ŞUNU BİR …TİR BİRİNE, BİR RAHATLASIN”

“Bak kız matkap gibi çocuk bulmuş. 7/24 tadilat… Kadın mutlu geldi. Ben hep Merve’ye derim ki ‘Şunu bir …tir birine, bir rahatlasın…'”

O BÖLÜMÜ KALDIRDI

Oğuzhan Uğur’un bu sözleri kısa süre içinde sosyal medyada büyük tepki çekti. Özellikle kadınlardan gelen tepkilerin ardından videodaki o bölümü kaldıran Babala TV’den konuyla ilgili herhangi bir açıklama yapılmadı.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu