GündemMedya

Oğuzhan Uğur’un “Ezhel” sorusuna Başbakan Binali Yıldırım ne cevap verdi?

Ünlü YouTube fenomeni Oğuzhan Uğur’un 24 Haziran seçimleri öncesinde Babala TV kanalı için siyasilerle yaptığı videolar oldukça ilgi görüyor. Oğuzhan Uğur’un en son konuğu Başbakan Binali Yıldırım’dı. Sözü, şarkısında uyuşturucuya özendirdiği nedeniyle tutuklanan Ezhel’e getiren Uğur, Binali Yıldırım’a sürpriz bir soru Sordu. Başbakan Binali Yıldırım, Uğur’un bu haklı sorusuna içtenlikle cevap verdi.

“EZHEL’E YAPILAN SEDA SAYAN’A DA YAPILMALI”

Ezhel’in şarkısında bazı ifadelerin uyuşturucuya özendirdiği nedeniyle Ezhel’e yapılan muamelenin örneğin Seda Sayan’ın bir şarkısında “vururum seni” şeklinde ifadesine rağmen neden yapılmadığını soran Oğuzhan Uğur’a Binali Yıldırım oldukça net cevap verdi.

ÇİFTE STANDART VURGUSU

Yıldırım, dosyanın detaylarını bilmemekle birlikte “olay anlattığın gibiyse Seda Sayan’a da aynı karşılık verilmeli” minvalinde konuştu. Yıldırım, “Tabi ki de Ezhel’e yapılan Seda Sayan’a da yapılmalı.Eğer orada (Seda Sayan) bir işlem yapılmayıp burada yapılıyorsa bu çifte standarttır.” dedi.

İşte Oğuzhan Uğur’un Binali Yıldırım röportajından öne çıkan o anlar:

https://www.youtube.com/watch?v=64rR9Bfoc-k#action=share

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu