Sinema

Oğuzhan Uğur’un filmi ne zaman vizyona girecek?

Youtuber’ların sinemaya olan ilgisi biliniyor. Enes Batur’un Hayal mi Gerçek mi filmiyle gişede iyi bir sonuç almasından sonra şimdi de başka bir Youtuber Oğuzhan Uğur sinemada şansını denemeye hazırlanıyor. Uğur’un Borç Harç isimli filminin vizyon tarihi de belli oldu.

OĞUZHAN UĞUR’UN FİLMİ BORÇ HARÇ’IN VİZYON TARİHİ 14 ARALIK

Oğuzhan Uğur, Hürriyet gazetesinden Tülay Demir’e röportaj verdi. Röportajda söz bir ara Oğuzhan Uğur’un çekim ve  montajı devam eden filmine geldi. Uğur, Borç Harç adlı filminin vizyon tarihini 14 Aralık olarak açıkladı. Televizyon piyasasını anlatan komedi filmin gişede nasıl bir performans sergileyeceği merak ediliyor.

HAYAL Mİ GERÇEK Mİ’Yİ GEÇEBİLECEK Mİ?

Diğer merak edilen bir konuda Borç Harç’ın Enes Batur’un filmi Hayal mi Gerçek mi’yi gişede geçip geçmeyeceği… Hatırlanacağı gibi Batur’un filmi gişede 1 milyon 483 bin 848 kişi tarafından izlenmiş film gişede 17.463.423,15 TL.’lik  hasılat elde etmişti.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu