MagazinYoutube

Oğuzhan Uğur’un ‘kaç para kazanıyorsun?’ sorusuna Acun Ilıcalı’dan flaş cevap

Ünlü YouTuber Oğuzhan Uğur, YouTube kanalı için çektiği videosunda Acun IIıcalı’yı konuk etti. Uğur, Exatlon Youtubers projesi nedeniyle Dominik’te gerçekleşen çekim sırasında, Ilıcalı’ya ilginç sorular yöneltti. Bu sorulardan birisi de Acun Ilıcalı’nın kazandığı paranın miktarıydı. Ilıcalı, bu soruya oldukça ilginç bir cevap verdi.

“ACUN ILICALI KAÇ PARA KAZANIYOR?”

Oğuzhan Uğur, çevresinden ve de takipçilerinden Acun Ilıcalı’nın ne kadar para kazandığına dair çokça sorular geldiğini ifade ederek bu soruyu Ilıcalı’ya sordu. Para ile ilişkisini çoktan kestiğini dile getiren TV8’in patronu, “7 ülkede 7 farklı kanalda yayın yapan birisi olarak oturup kazandığım parayı mı sayacağım” şeklinde konuştu. Ilıcalı, ne kadar para kazandığını bilmediğini söyledi.

TV8’in patronu “Acun Ilıcalı bütün YouTuber’ları Dominik’e topladı. Yoksa Acun Ilıcalı televizyon kanalından istediği performansı yakalayamadığı için mi bunu yaptı?” şeklindeki bir soruya da cevap verdi.

ACUN ILICALI: “AMACIMIZ GENÇ NESLE ULAŞMAK”

Ilıcalı, “Televizyondaki başarımın kökeninde genç nesli yakalamam olduğuna inanıyorum. Bana sokakta gösterilen ilgide çocukların sayısı o kadar fazla ki…Genç kesimle bir iletişim kurmuşum zaten. Genç kesimin YouTube’la dijitalle ciddi bir ilişkisi olduğunu biliyorum. Sonuçta bizim amacımız onlara ulaşabilmek. Biz formatı oluşturuyoruz. Ondan sonra bunun sergilendiği alan her an değişebilir. Bugüne kadar televizyondaydı şimdi başka bir platformda da yayınlayacağız. Yarın YouTube’a da bir şey yapabiliriz. Mühim olan “kontenti” seyirciyle buluşturabilmek.Burada eğer seyirci, YouTube’a veya dijitale karşı bir ilgi duyuyorsa ona göre bir şey yapmamız lazım.” şeklinde konuştu.

“7 AYRI ÜLKEDE 7 FARKLI KANALDA YAYIN YAPIYORUM”

Ilıcalı, şöyle devam etti:

“YouTube dünyasında 15-20’lerdeyim. Bizim ekibin de ciddi bir YouTube hastalığı varmış. Vakitsel olarak sıkıntı yaşadığım için her şeye yetişme şansım yok. Bir beyin gücüm var. Bu gücümle bir yandan instagramı bir yandan YouTube’u kovalayamam. Dünyanın 7 ayrı ülkesinde 7 ayrı kanalda yayın yapıyorum. O kadar çok iş var ki bazuı şeyleri de arkadaşlarıma emanet etmem gerekiyor.”

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu