Youtube

Oğuzhan Uğur’un yaptığı çağrıya Ekşi Sözlük’ten cevap geldi

Ünlü YouTube fenomeni Oğuzhan Uğur, Babala TV için en son çektiği Mevzular konseptli videosunda Ekşi Sözlük’e çağrı yapmış ve 16 Haziran akşamında karşı karşıya gelecek olan “Binali Yıldırım ve Ekrem İmamoğlu’na alternatif sorular yöneltelim” demişti. Oğuzhan Uğur, sosyal medya Twitter’dan yaptığı paylaşımda  Ekşi Sözlük’ten beklediği cevabın geldiğini dile getirdi.

BABALA TV VE EKŞİ SÖZLÜK’TEN İŞBİRLİĞİ

Videosunda iki isme sorulacak soruların niteliği hakkında da bilgi veren Oğuzhan Uğur, gençler tarafından sorulacak olan soruların kişilik haklarına zarar vermeyen, hakaret içermeyen sorular olacağının altını çizdi.

Babala TV ve Ekşi Sözlük olarak milyonlarca insanın yakından merak ettiği Yıldırım ve İmamoğlu’nun karşı karşıya getirecek açıkoturum için güçlerini birleştirme çağrısında bulunan Oğuzhan Uğur’a Ekşi Sözlük’ten beklediği olumlu cevap geldi.

Oğuzhan Uğur, sosyal medya hesabından Ekşi Sözlük platformuna teşekkür ederek, “Mahalle bizimse kavga evde kalır. Bildiğiniz gibi Mevzular 29’da ekşi sözlüğe çağrıda bulunmuştuk. Cevap alıp almadığımızı sormuştunuz. Ekşi Sözlük ekibi davetimize icabet ettiler, Ekşi’nin Buyrun Benim etkinliğinde de bir araya geleceğiz.” diye yazdı.

İki mecranın büyük buluşmaya yönelik sorular üzerinden seslerini nasıl duyurabilecekleri merak ediliyor.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu