Magazin

Okan Bayülgen, Ekşi Sözlük yazarının ‘yandaş taklidi mi yapıyorsunuz?’ sorusuna ne cevap verdi?

Ünlü şovmen Okan Bayülgen şu sıralar TV100 kanalında yaptığı programlarla TV kariyerine devam ediyor. Bayülgen, Türkiye’nin en büyük sözlük mecrası Ekşi Sözlük yazarlarının karşısına çıktı. Ünlü şovmen bir birinden zorlu sorulara cevap verdi. Bu sorulardan bir tanesi ise geçmişte muhalif taklidi mi yaptığı ile ilgiliydi.

OKAN BAYÜLGEN: “GÜZEL VE PROVOKATİF BİR SORU!”

Bayülgen, Ekşi Sözlük yazarının “Seyirci kitleniz için senelerce muhalif taklidi mi yaptınız yoksa siyasi korkularla şuan yandaş taklidi mi yapıyorsunuz?” şeklindeki ilginç sorusuna cevap verdi.

İşte, Okan Bayülgen’in bu dikkat çeken soruya cevabı:

“bu işler oyun oynayamayacak kadar taklit yapamayacak kadar zor işler. vallahi herhalde yandaş oldugumu dusunmuyorsunuzdur . diye düşünüyorum ama tabii güzel ve provakatif bir soru oldugu icin yani benim icimde nasıl bir şeytan varsa o herkesi kandırabiliyor. herhalde buna da ihtimal vermiyosunuzdur diye düşünüyorum. bu size baglı. acaba siz muhalif misiiz ya da yandas mısınız ya da mecburen yandas mısınız ya da insan kolay kolay algılayamaz kendisindeki degisiklikleri. cünkü her canlı uyum saglamak zorunda ama bu ben degilim. belki bu soruyu bana sorandır.

bu arada cok tesekkür ederim hemen bu soru cevap seansının hemen basında… tesekkür ederim beraber gecirdigimiz bu 20 yıl icin. eksi sozluk benim için cok onemli bi basvuru kaynagı. dusunun ki turkiyede cb’den sonra hakkında en cok yazı yazılmıs insanım. hosuma gidiyor. küfreder gibi bir seyler yazılsa da bunu bir mantıga oturtmak icin o eleştiriyi yapan arkadas caba sarf ediyor. hakkımda birkaç sayfa, dosya kagıdı yazılmıs elestiriler okuyorum. zahmet ediyor. dusunuyor. bir yere dayandırıyor. bütün bu 1000 sayfaya yakın mesainiz icin de tesekkür ederim. ama bazen bakıyorum aylarca benimle ilgili ne girilmis okumdan gecirebiliyorum ama mutlaka bir basvuru kaynagı olarak google aramalarında en yukarıda cıkan bir basvuru kaynagı olarak benim icin cok degerli. belki de ekşi’de bi şey okumadan günüm geçmiyordur. okumak eglenceli ve dusundurucu oluyor benim icin.(*)

(*)Cevap metninde editöryel olarak bir düzeltme yapılmamıştır.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu