Televizyon

Okan Bayülgen RTÜK cezası için canlı yayında ne dedi?

Okan Bayülgen’in Dada’da RTÜK’e beklenen cevabı geldi. Güzel kadını tarif ederken kullandığı “içi b.k dolu” ifadesi yüzünden RTÜK’ten 442 bin lira ceza alan ünlü şovmen konuyla ilgili açıklamayı bugünkü Dada’da yapacağını açıklamıştı.

Açıklama sırasında oldukça gergin ve de üzgün olduğu görülen Okan Bayülgen, kullandığı kelimenin her evde kullanılabilir cinsden olduğunu söyleyerek RTÜK’ün kendisine kadın bedenini aşağıladığı gerekçesiyle yüklü bir ceza kesmesinden dolayı yaşadığı üzüntüyü ifade etti.

Kadınların bedenine hiçbir zaman hakarette bulunmadığını, bulunmasının da mümkün olmadığını söyleyen Bayülgen gelen her kadın konuğunun mutlaka elini öptüğünü hatırlattı. Bayülgen, RTÜK tarafından yapılan kadın bedenini aşağılama açıklamasını alnına sürülmüş kara bir leke gibi taşıyacağını dile getirdi.

Dada’nın jeneriğinde bile kadının öne çıkarıldığını hatırlatan Okan Bayülgen’in üzüntüsü yüzünden okundu.

Okan Bayülgen geçtiğimiz günlerde RTÜK cezasına ilişkin düşüncelerini canlı yayında açıklayacağını söylemiş ve RTÜk üyeleri için açıklamalarının oldukça heyecanlı geçeceğini kaydetmişti.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu