Televizyon

OKAN BAYÜLGEN’DEN BEYAZ’A İNCE GÖNDERMELER

Şovmenlerin yayın saati ile ilgili ince göndermelerinin ardı arkası kesilmiyor. Beyazıt Öztürk’ün programının yayına geç başlamasıyla ilgili Kanal D yönetimine şakayla karışık göndermelerde bulunması sonuç vermiş Beyaz Show son bölümde 23:15’te ekrana gelmişti.

Bu kez benzer bir durumu Okan Bayülgen, Makina Kafa’da yaşadı. Yeni başlayan dizi Adını Kalbime Yazdım’ın ikinci kere yayınlanması nedeniyle programa geç başlamak zorunda kalan Bayülgen, bu gecikmeyi diline doladı. Dizinin hemen anlaşılmadığı için tekrarının girdiğini söyleyerek espri yapan ünlü şovmen’in ara ara Beyazıt Öztürk’e yönelik göndermeleri de dikkatlerden kaçmıyor.

Programın hemen başında Beyaz’a lafı getiren Bayülgen “Burada Beyaz’ın programında olduğu gibi danışıklı döğüş sorular yok” dedi…

Yusuf Güney’le sohbeti sırasında sözü yine Beyaz’a getiren Okan Bayülgen, Yusuf Güney’e ” Sen Beyaz’a da gitmişsindir” diye takılmadan geri durmadı.

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir Yorum

  1. TEBDİLİ – MEKAN DA ,FERAHLIK MI VAR…????!!
    MALUMUNUZ OLDUĞU VEYA OLMADIĞI ÜZERE OKAN İLE BEYAZIT ‘IN YILLARDIR SÜREN VE HİÇ AKSAMAYAN SIKI BİR ARKADAŞ VE DOSTLUKLARI VARDIR . UZUN ZAMAN KANAL D DE BİRLİKTE ÇALIŞMANIN DA PEKİŞTİRDİĞİ BU UZUN VADELİ YAKINLIK OKAN’IN KANAL DEĞİŞTİRMESİNE RAĞMEN HALA AYNI HIZLA DEVAM ETMEKTEDİR. BİR ZAMANLAR KANAL D DEKİ PROGRAMLARININ SAAT İKİ VE ÜÇLERE KADAR SARKMASINA RAĞMEN HİÇ DE ŞİKAYETÇİ OLMAYAN BEYAZIT’IN KANAL YÖNETİMİNE GECİKMELER SEBEBİYLE SON İKİ PROGRAMDIR SAHNELEDİĞİ BU TARİZKAR TUTUM DİKKAT ÇEKİCİDİR. ACABA DİYORUM OKAN ‘ IN BU GÖNDERMELERİ , BEYAZIT’IN UZUN YILLAR ÇALIŞTIĞI KANALDAN AYRILACAĞININ HABERCİSİ OLABİLİR Mİ…???

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu