Magazin

Okan Bayülgen’den ‘İkinin Biri’ oyununda yer alan eski eşi Zeyno Günenç’e destek

Okan Bayülgen, Trump Towers'ta sahnelenen İkinin Biri oyununu izlemeye gelerek eski eşi Zeyno Günenç'e destek oldu.

Şovmen Okan Bayülgen, sevgilisi Selin Atasoy’la beraber, eski eşi Zeyno Günenç’in rol aldığı ‘İkinin Biri’ adlı oyununu izlemeye geldi. Okan Bayülgen’in bu tavrı takdirle karşılandı.

OKAN BAYÜLGEN’DEN EKİBE TEBRİK

Bayülgen, oyunun sahneye konduğu Trump Towers’ta Zeyno Günenç’e destek için geldi. Ünlü şovmen, oyun bitiminde kulise giderek ekibi tebrik etti. Bayülgen, oyunu ön sıralardan eski eşi Zeyno Gönenç’in yeni eşi Gilles Kanert ile birlikte seyretti. 

“İKİNİN BİRİ” OYUNUNDA ÜNLÜ İSİMLER YER ALIYOR

Ray Cooney’in muhteşem komedisi “İkinin Biri” 6 Mart’ta İzmir’de perdelerini açtı. Bora Severcan’ın yönettiği oyunda Tamer Karadağlı, 10 yıl sonra tiyatroya döndü. Oyunun kadrosunda  Zeyno Günenç, Volkan Severcan, Sefa Zengin, Esra Sönmezer, Bora Severcan, Haluk Özenç, Rabia Aramağan, Hacı Ali Açıkgöz ve Zuhal Yalçın gibi isimler yer alıyor.

Oyun 6 Mart’ta İzmir Bostanlı Suat Taşer Sahnesi’nde, 7 Mart’ta İzmir Tepekule Sanat Merkezi’nde, 8 ve 9 Mart’ta İzmir AKM Yunus Emre Salonu’nda, 15, 28 ve 29 Mart’ta İstanbul Trump Towers Gösteri Merkezi’nde, 16 Mart’ta İstanbul MOİ Sahne’de, 22 Mart’ta İstanbul Leyla Gencer Sanat Merkezi’nde sahnelendi.

Oyun nisan ayında İstanbul, Ankara, Uşak, Denizli’de tiyatroseverlerle buluşacak…

İkinin Biri oyununun Nisan ayı takvimini görmek için TIKLAYIN

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu