MagazinManşet

Okan Bayülgen’den magazincilere ağır küfür

Okan Bayülgen’in magazin basınıyla yıldızı bir türlü barışmıyor. Ünlü şovmen yine magazin muhabirlerine ettiği ağır bir küfürle gündemde.

Okan Bayülgen, bir süredir birlikte olduğu sevgilisi Selin Atasoy ile magazincilere görüntülenmek istemeyince olanlar oldu. Okan Bayülgen, muhabirlerin ısrarla görüntü almaya çalışmalarından ötürü sinirlenerek küfürler yağdırdı.

Ünlü şovmen Okan Bayülgen, sevgilisi Selin Atasoy ile bu sefer Beşiktaş Zincirlikuyu’da bulunan Zorlu Center’ı kendilerine mekan olarak seçmişlerdi. İkili, objektiflere yakalanınca Okan Bayülgen magazincilere karşı o bilindik kaba tavrını takındı. Gazetecilere sert çıkan Bayülgen, görüntülenmekten dolayı rahatsızlığını sert bir biçimde dile getirdi.

Bir ara sinirlenip iyice dozu kaçıran Okan Bayülgen, magazin muhabirlerine ağza alınmayacak küfürler etti. Ünlü sunucu, işi gereği görüntü almaya devam eden magazincilere arabanın camını açarak; ” ekmeğinizi s…..!” diye küfür etti.

OAKN BAYÜLGEN SİNİRDEN KENDİSİNİ KAYBETTİ

Gergin anların başında kendisine soru soran muhabirleri, “Ne istiyorsunuz? Bana soru falan sormayın, hal hatır sormayın” şeklinde kaba ifadeler kullanan Bayülgen, ” Kendinize başka bir meslek bulun. Apış arası çekmekten başka ne yapıyorsunuz?” diye çıkıştı.

Magazin muhabirleri ise işlerini yapmaya çalıştıklarını söyleyerek ünlü şovmenin kaba uslubuna karşı kendilerini savundu. Okan Bayülgen ise, kendisinden bu denkli beklenmeyecek şekilde ekmeklerini bu şekilde kazandıklarını dile getiren magazincilere, bindiği aracın camından ağır küfür savurdu.

“EKMEĞİNİZİ S…M!”

Okan Bayülgen magazincilere “Ekmeğinizi s……m” şeklinde küfretti. Gazetecilerin işlerini yapmaya çalışmasına ağır bir küfürle karşılık veren ünlü şovmen, aracının camını tekrar kapatarak hızla oradan ayrıldı.

Bu ağır küfür Bayülgen’in ilk vukuatı değil. Daha öncede magazincilerle benzer sorunlar yaşayan Okan Bayülgen terbiyesizce el işaretleri yapmaktan geri durmamıştı.

Ağır küfür olayının magazinciler tarafından dava konusu edilip edilmeyeceği henüz bilinmiyor.

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu