Televizyon

Okan Bayülgen’in canlı yayındaki “içi b.k dolu” ifadesini RTÜK affetmedi

Dada programını sunan Okan Bayülgen’e  RTÜK’ten ceza geldi…Dada’da güzel kadını tarif eden ve bu tarifin devamında  “içi b.k dolu” ifadesini kullanan Okan Bayülgen’i RTÜK affetmedi.

Star’da cumartesi geceleri yayınlanan Dada’nın 20 Aralık 2015 tarihli programında Okan Bayülgen szöü bir ara “kabızlık” konusuna getirdi. Programın canlı yayınında Okan Bayülgen, “Düşünün ki bir kıza aşık oluyorsunuz. Ondaki vücut hiç kimsede yok. Dünya güzeli ama içi b.k dolu” diye konuşmuştu.

RTÜK OKAN BAYÜLGEN’E ACIMADI

RTÜK, “Bu sözlerle kadın bedenini aşağılayan son derece çirkin bir örnek vererek konuyu esprili bir hale getirmeye çalıştığı tespit edilmiştir” saptamasında bulundu ve Star TV’ye, oy birliğiyle 442 bin lira para cezası kesti.

OKAN BAYÜLGEN: RTÜK’E DADA’DA CEVAP VERECEĞİM

RTÜK’ün programa verdiği 442 bin liralık para cezasıyla ilgili kişisel sosyal medya hesabından açıklama yapan Okan Bayülgen, Twitter hesabından;  “Rtük para cezasıyla ilgili açıklamayı C.tesi gecesi Dada’da yapacağım. Rtük üyeleri heyecanlı anlar yaşayacaklar. Kaçırmayınız!” açıklamasını yaptı.

Şimdi gözler 27 Şubat Cumartesi günü Star’da canlı yayınlanacak olan Dada’ya çevrildi. Ünlü şovmenin “Rtük üyeleri heyecanlı anlar yaşayacaklar!” açıklamasına binaen neler söyleyeceği merak ediliyor.

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu