Televizyon

Okan Bayülgen’in Kanal D’deki yeni programı ne zaman başlayacak?

Okan Bayülgen’in Kanal D’de başlayacak olan yeni programıyla ilgili detaylar belli oluyor. Okan Bayülgen, CNN Türk’te  kanalın Program Koordinatörü Aslı Öymen’in hazırlayıp sunduğu Hayatım Sanat programında yeni başlayacak programıyla ilgili yeni detaylar verdi. Ünlü şovmenin yeni programının adı ve programın yayın tarihi de belli oldu.

PROGRAMININ ADI “OKAN BAYÜLGEN’İN EVİ” OLACAK

Okan Bayülgen’in programının adı “Okan Bayülgen’in Evi” olarak belirlendi. Programın ne zaman başlayacağı da belli oldu. Okan Bayülgen Hayatım Sanat programında yeni programının 17 Ekim’de başlayacağını söyledi.

Okan Bayülgen’in Evi, haftada 4 gün yayınlanacak. Program; Pazartesi, Salı, Çarşamba ve Perşembe akşamları Kanal D ekranlarından izleyicisi ile buluşacak. Programın PT2 denilen prime time yani en çok izlenen zaman diliminden sonra ekrana gelmesi bekleniyor.

Okan Bayülgen, programıyla ilgili yaptığı açıklamalarında yuvarlak masa konseptini terkedeceğini açıklamış programın kanepe düzeninde gerçekleşeceği bilgisini paylaşmıştı.

Zamanında ünlülerin kaprislerinden dolayı böyle bir tercih yaptıklarını ifade eden Bayülgen, Okan Bayülgen’in Evi’nde yuvarlak masayı tamamen terk edeceklerini anlattı.

KIZIYLA İLGİLİ DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞTI

Aslı Öymen, Hayatım Sanat programı için  Okan Bayülgen’in evine konuk oldu. Okan Bayülgen, evinin kapılarını ilk kez  CNN Türk’te yayınlanan Hayatım Sanat programına açtı.

Okan Bayülgen, Aslı Öymen’e kızı İstanbul’un hayatında yarattığı değişimi anlattı. Bayülgen,“Kızımla buluşacağım zaman günde 8 kere dişlerimi fırçalarım, kızımı öpeceğim diye tıraş olurum, ergenlikten beri ilk kez saçımı tarıyorum” diye konuştu.

Çetin Altan’ın “Kadınsız toplum, toplum değildir” sözüne atıfta bulunan Bayülgen, “Erkek erkeğe yemek kadar saçma bir şey var mı? Tamamen ayılık, erkeklikse eğer ben bir kadının yanında erkek olmayı tercih ederim” dedi.

OKAN BAYÜLGEN’İN EVİ PROGRAMIYLA YUVAYA DÖNÜYOR

Okan Bayülgen, yeni sezona Kanal D’de yayınlanacak yepyeni bir programla merhaba diyor. “Okan Bayülgen’in Evi” ismini taşıyan programıyla uzun bir aradan sonra Kanal D’de ekrana çıkmaya hazırlanıyor.

 

 

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu