Dijital Platformlar

Okan Bayülgen’in programı Renkli Rüyalar Oteli ne zaman başlıyor?

Online video platformu BluTV, yepyeni ve daha önce denenmemiş bir format ile üyelerinin karşısına çıkıyor. Okan Bayülgen’in her bölüm konuklarını Yalın Alpay ve Emrah Safa Gürkan ile farklı otellerde ağırlayıp hayata dair sohbet edeceği ‘Renkli Rüyalar Oteli’, 3 Temmuz’da BluTV’de başlıyor.

BluTV, Okan Bayülgen ile yeni bir programa başlıyor. Her bölüm Okan Bayülgen’in konuklarıyla farklı bir otelde bir araya gelip misafirleriyle derin sohbetler edeceği ‘Renkli Rüyalar Oteli’nde Bayülgen ve konuklara yazar, felsefeci Yalın Alpay ile tarihçi, yazar, akademisyen Emrah Safa Gürkan eşlik edecek.

Her bölüm bir filozof ve felsefesinden yola çıkarak cesaret edilemeyen konuların masaya yatırılacağı ‘Renkli Rüyalar Oteli’nde seyirciler bir yandan Okan Bayülgen’le birbirinden ihtişamlı otellerin odalarında dolaşırken, bir yandan da Bayülgen ile konuklarının ilginç konulara parmak basacağı sohbetlerine dahil olacak.

3 Temmuz’da ilk bölümüyle başlayacak olan programın ilk konuğu sanatçı Nil Burak olurken ünlü filozof Søren Kierkegaard’ın felsefesi tartışılacak. Bayülgen’in birinci bölümünde tarihi Pera Palas Oteli’nin kapılarını aralayacağı yeni programı ‘Renkli Rüyalar Oteli’nden ilk tanıtım ise bugün seyirciyle buluştu. Film tadındaki tanıtım, programın yenilikçi formatına dair ipuçları verirken izleyenlerde büyük merak uyandırdı.

Okan Bayülgen’in sunumuyla ‘Renkli Rüyalar Oteli, 3 Temmuz’da ilk bölümüyle BluTV’de olacak.

‘RENKLİ RÜYALAR OTELİ’ TANITIM:

Mitos

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu