Magazin

Okan Bayülgen’in ‘Seksi bıraktım’ açıklamasına Haydar Dümen’den tepki: “Dümen yapıyor çakal!”

Geçtiğimiz günlerde Okan Bayülgen bir röportajında yaptığı “seksi bıraktım” açıklaması gündem olmuştu.  Nöro-psikiyatr Haydar Dümen, “Seksi bıraktım. Tamamen bıraktım ve çok rahatım. Bütün kötülüklerin anası seks” diyen Okan Bayülgen’le ilgili olarak kadınları uyaran Dümen, “İnanmasınlar bu sözlere, dümen yapıyor çakal.” şeklinde konuştu.

HAYDAR DÜMEN’DEN “ÇAKAL” TEPKİSİ

Ünlü komedyen Okan Bayülgen, ‘bütün kötülüklerin anasının seks olduğu’ görüşünü dile getirirken “Tamamen bıraktım ve çok rahatım” demişti. Bayülgen, Posta gazetesinden Oya Çınar ile yaptığı söyleşide “Buradan herkese söylüyorum. Un da yiyin, şeker de tuz da. Üç beyazdan kaçınmaya gerek yok. Kilo da alın, hiç sorun yok. Yeter ki seks yapmayın. Benim tavsiyem, uzun bir hayat için seksi bırakmak şart” demişti.

AHMET HAKAN KÖŞESİNDEN PAYLAŞTI

Bayülgen’in bu ifadelerini Haydar Dümen’e soran Hürriyet yazarı Ahmet Hakan da aldığı cevabı bugünkü köşesinde paylaştı.

Dümen’in “Kadınlarımızı uyarıyorum: İnanmasınlar bu sözlere… Dümen yapıyor çakal.” şeklindeki sözüne Okan Bayülgen’in nasıl bir karşılık vereceği merak ediliyor.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu