Sosyal MedyaYoutube

Okan Bayülgen’in YouTube inadını kim kırdı?…YouTube’da program yapacak

Okan Bayülgen’in YouTube’da kanal açmama konusundaki tavrı biliniyor. Ünlü şovmen değişik mecralarda YouTube’da kal açma ya da program yapma konusunda istekli olmadığını bu durumun kendi tarzına uygun olmadığını dile getirmişti. Oğuzhan Uğur, sonunda Okan Bayülgen’in YouTube’da program yapma inadını kırdı.

OKAN BAYÜLGEN OĞUZHAN UĞUR’UN KANALINDA

Ünlü YouTuber Oğuzhan Uğur YouTube kanalı için çektiği son videosunda ünlü şovmen Okan Bayülgen’in Babala TV kanalında program yapacağını duyurdu.

Bayülgen’in Babala TV’deki yeni programının ne zaman başlayacağı henüz bilinmiyor. Bayülgen’in nasıl bir konseptle YouTube’da program yapacağı merak ediliyor.

Hatırlanacağı gibi ünlü şovmen, YouTuber Oğuzhan Uğur’un programına katılmış, ikilinin bu buluşmadan sonra yakınlaşması daha da hız kazanmıştı. Uğur, Okan Bayülgen’in TV100 kanalındaki programa konuk olarak katılmıştı.

Bayülgen değişik platformlarda Oğuzhan Uğur’un YouTube’da önemli bir işi başardığını ifade etmiş, ünlü YouTuber’ı her fırsatta onore etmişti.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu