Gündem

Oktay Kaynarca: “Allah memleketimizin yardımcısı olsun”

Oktay Kaynarca’dan darbe teşebbüsüne geç tepki verdiği şeklindeki eleştirilere cevap geldi.Darbe girişimi karşısında geç kaldığını iddia eden takipçileri için Oktay Kaynarca, uzun bir açıklama yaptı. ‘Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ dizisiyle ekranlarda boy gösteren ünlü oyuncu, kendisine tepki gösterenleri kıyasıya eleştirdi. Darbe girişimi karşısında geç kaldığını iddia eden takipçilerine şu sözlerle yüklendi:

Oktay Kaynarca’nın kendisini eleştirenlere ne dedi?

İşte, Oktay Kaynarca’nın o açıklaması:

“KİM KORKMUŞ GÖRÜN!”

‘Takipçilerim sevenlerim dostlarım bilir duyarsız kalmadım elimin yetiştiği gücümün yettiğince memleketimin halkımın acılarına, sevinçlerine, hüzünlerine, hayal kırıklıklarına… Dilimin döndüğü, aklımın yettiği, yüreğimin attığı kadar ifade ettim içimden geleni, kıvırmadan oynamadan, dik dimdik olmaya çalışarak söyledim ne biriktirdiysem.. Söylediklerimin bedelini ödeyeceğimi bile bile taviz de vermedim bedelde ödedim, öderim de..

“NE O ŞİMDİ Mİ AKLIN BAŞINA GELDİ!”

Şimdi demem o ki canım Memleketim, canım Milletim, canım kardeşlerim, gündeme dair yaptığımız samimi açıklamalara bile bir linç kültürü ile yaklaşan, ‘GEÇ KALDIN GEÇ,TABİİ İŞSİZLİK KORKUSU, NE O ŞİMDİ Mİ AKLIN BAŞINA GELDİ’ vs. yorum yapan benim genç öfkeli ama içlerinin iyi olduğunu bildiğim kardeşlerim, şimdi size bu gün yaşadığımız bu gündeme dair 2010 senesinde açılım toplantıları adı altında yapılan buluşmalarda, kendi elimle kaleme alıp hiç kimsenin Fethullah bile diyemediği yıllarda bu konuya dair kaygılarımı bizzat en yüksek makama nasıl ifade ettiğimi görün diye bir link paylaşıyorum, okuyun zahmet edip lütfen kim geç kalmış, kim korkmuş, kim korkmamış görün… Görün ki bir kez daha bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olup o yanlış bilgilerle, kimlere nasıl hayal kırıklıkları yaşattığınızın farkına varın. Ama ben size hakkımı helal ettim. Allah memleketimizin yardımcısı olsun. Yaşasın Tam bağımsız Demokratik Laik Türkiye Cumhuriyeti.’

Etiketler

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı