Magazin

Oktay Kaynarca o habere isyan etti: “ne zaman vazgeçeceksiniz!…”

Ünlü oyuncu Oktay Kaynarca, özellikle magazin medyasında kendisiyle ilgili çıkan haberler tepki gösterdi. Oktay Kaynarca, en son ATV’de yayınlanan dizisi Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın oyuncu kadrosuna katılan Meryem Uzerli ile yakınlaştığı yolundaki haberle gündeme gelmişti.

Sosyal medya hesabından hakkında çıkan haberlere isyan eden eden ünlü oyuncu tepkisini şu ifadelerle dile getirdi:

Destekten TR

“Ne zaman vazgeçeksiniz bu kopyala yapıştır haberciliğinden bilmem ama tavsiyem şudur ki,yaptığınız işte size güven en önemli faktördür.Yani biri çıkıp da gerçekten böyle olmuş mu, böyle denmiş mi dediğinde hemen farklı oluyor ve kolaycılığa kaçmadan gerçeği öğrenmiş ve aktarmış oluyor, yani İŞİNİ YAPMIŞ oluyor.Öyle tuhaf ki yaşananlar gülsek mi ağlasak mı bilemez haldeyiz.. Koca koca insanlar işe yaramaz birinin sorumsuz bir haberi üzerine saatlerce konuşup, hakkında konuştukları insanları arayıp gerçeği öğrenmeyi akıllarına niye getirmezler mesela..? Hadi biraz gayret, belki farklı olursanız daha iyi olur ne dersiniz???”

Destekten TR

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.
Başa dön tuşu
Fiyatuygun.com TR