Magazin

OKTAY KAYNARCA VE MELİKE ÖCALAN ARASINDA SÜRPRİZ AŞK!

Melike Öcalan ile Oktay Kaynarca’nın 2 aydır gizli saklı yaşadıkları aşkları belgelendi. Yeni sevgililer, önceki akşam birlikte gittikleri balıkçıda faka bastı ve ilk kez görüntülendi

Olaylı geçen boşanma davasının ardından adı Melike Öcalan ile anılan Oktay Kaynarca, sonunda yakalandı! Boşandığı eşi Melek Angun tarafından “Beni darp etti” iddialarına maruz kalan Kaynarca, sıkıntılı günleri güzel sunucu sayesinde atlattı. 2 aydır aşk yaşadıkları konuşulan Melike Öcalan ile Oktay Kaynarca, önceki akşam faka bastı.

GECE BOYU ŞAKALAŞTILAR
Bugüne kadar görüntülenmemek için hep Anadolu Yakası’nda buluşan ikili, önceki akşam Öcalan’ın yaş günü için arkadaşlarıyla Arnavutköy’deki Zıpkın Balık’a gitti. Gece boyu attıkları kahkahalarıyla dikkat çeken ikili, masada karşı karşıya oturdu.

BODRUM’DA ALEVLENDİ
Gözlerini birbirlerinden ayırmayan Melike Öcalan ile Oktay Kaynarca, gazetecileri de fark etmedi. İlk kez aynı karede objektife takılan sevgililer; mekanı da ayrı ayrı terk etti. Bu arada Öcalan ile Kaynarca’nın aşkının; oyuncu Bekir Aksoy’un Eylül başında Bodrum’da yapılan düğününde alevlendiği öğrenildi. 6 Eylül’den beri sık sık bir araya gelen çift, aşklarını gizli yaşamayı tercih etse de önceki akşam gittikleri balıkçıda ağa takılmaktan kurtulamadı!

OLAYLI BOŞANMA
Geçtiğimiz Mayıs’ta Melek Angun’dan boşanan Kaynarca, eski eşi tarafından ‘şiddet ve tehdit’ ile suçlanmış; oyuncu şiddeti kendisinin gördüğünü söylemişti.

KAHKAHA DOLU SOHBET
Arkadaşlarıyla balıkçıda kutladığı yaş gününde sevgilisi Oktay Kaynarca’nın karşısında oturan Melike Öcalan, gece boyunca şen kahkahalar attı.

Takvim/Ufuk Özcan

Etiketler

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı