Magazin

Oktay Kaynarca’dan annesine film tadında Anneler Günü hediyesi

Ünlü oyuncu Oktay Kaynarca’nın annesi Nursel Kaynarca’ya Anneler Günü sürprizi. ATV’de yayınlanan Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin Hızır Çakırbeyli’si ünlü oyuncu Oktay Kaynarca annesine sürpriz bir Anneler Günü hediyesi hazırladı. Hem de film tadında bir hikayeyle birlikte…

Annesine altın bir takı seti alan Oktay Kaynarca, bu hediyeyi sürpriz bir yolla annesine vermeyi düşündüğünü ATV Haber kamerasına açıkladı. Bodrum’da yaşadıkları evin bahçesinin bir köşesine altın takıyı kazıp üstüne toprak attırdığını anlattı. Sonrasında 10 gün öncesinden sık sık aynı rüyayı gördüğünü annesine aktaran Kaynarca, rüyasında Bodrum’daki evlerinin bahçesinden altın dolu bir küp bulduğu şeklinde rüya gördüğünü annesine söyledi.

Hikayenin inandırıcı olması için olayı daha mistik hale getirdiğini söyleyen Kaynarca, annesine Bodrumda satın aldığı evin ilk sahibinin Ermeni bir kuyumcu olduğunu anlattığını ifade etti. Kaynarca, böylece annesinin rüyaya inanmasını daha mümkün hale getirdiğini ATV Haber kamerasına anlattı.

ALTIN KESEYİ BULUNCA ŞAŞIRDI

Bu konuyu annesiyle yaptığı hemen her telefon görüşmesinde işlediğini dile getiren Kaynarca, sonunda annesini bahçenin bir köşesinde kazı yapmasını sağladı. Nursel hanım bahçenin bir köşesini kazınca içinden altın takının olduğu keseyi bulunca çok şaşırdı. Nursel Kaynarca’nın kazı yaptığı an aile bireyleri tarafından cep telefonuyla görüntülendi.

“ANNELER GÜNÜ’N KUTLU OLSUN ANNECİĞİM”

O an oğlu Oktay Kaynarca’ya gördüklerini cep telefonunda aktaran Nursel hanım, keseyi bulma anındaki şaşkınlığını Oktay Kaynarca ile paylaştı. Keseyi topraktan çıkardıktan sonra Oktay Kaynarca annesine “anneler günün kutlu olsun anneciğim” deyince işin aslı ortaya çıktı.

Sürpriz karşısında duygusal anlar yaşayan anne Nursel Kaynarca’nın mutluluğu kameraya da yansıdı.

MEDYABEY

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu