Televizyon

Oktay Kaynarca’dan Flaş Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz açıklaması

ATV’nin sevilen fenomen dizisi Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) dizisinin 2 haftadır üst üste yayınlanmasının ardından akıllara “Acaba dizi final mi yapacak?” sorusu gelmeye başladı. Sosyal medyada da konuyla ilgili paylaşımların artması ardından dizinin başrol oyuncusu Oktay Kaynaraca EDHO ile igili flaş bir açıklama yaptı. EDHO bitiyor mu, erken final mi yapacak? İşte ayrıntılar…

Oktay Kaynarca , sosyal medyada çığ gibi büyüyen “Erken final” iddialarına son noktayı “Sanırım herkes bölümün yayınlanmaması ile ilgili bir açıklama bekliyor” sözleriyle koydu.

Destekten TR

Dizi erken final mi yapacak? 

Destekten TR

Instagramdan yaptığı açıklama ile akıllardaki soru işaretlerini giden Kaynarca tam olarak şunları dedi:

Destekten TR

blank

“Sanırım herkes bölümün yayınlanmaması ile ilgili bir açıklama bekliyor ama tam olarak söylemek gerekirse sevgili EDHO cular.. Her sene sezon ortası, yani Ocak ayında bütün şirketlerin bütçelerinin yeniden yapıldığı dönemdir. Yani iki ya da üç hafta ara verilir.. Bütün hazırlıklarımız ve yeni bölümün çekimleri bütün hızıyla devam etmektedir.. İlgileriniz sabrınız ve sevginiz için çok teşekkür ederiz..”

Yeni bölüm ne zaman? 

Dizinin erken final yapmayacağının netleşmesi ardından akıllara gelen yeni soru ise yeni bölümün ne zaman yayınlanacağı yönünde. Oktay Kaynarca bu konuyla ilgili net bir açıklama yapmazken “2 ya da 3 hafta” diyerek belirgin olmasa da bir tarih vermiş oldu.

Başa dön tuşu
Fiyatuygun.com TR