Yerli Dizi

Oktay Kaynarca’dan setlerin durması için kampanya açanlara sert tepki: “Şimdi ne diyecekler?”

Atv’nin sevilen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın (EDHO) Hızır Çakırbeyli’si Oktay Kaynarca, koronavirus riski nedeniyle setlerin durması için geçmişte kampanya başlatanlara nasıl tepki gösterdi?

Atv’nin reyting rekortmeni fenomen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’da Hızır Çakırbeyli karakterine hayat veren ünlü oyuncu Oktay Kaynarca, yönetmeni Onur Tan’la Bebek’te kameralara takıldı. Kaynarca, bu yaz çekmeyi planladıkları sinema filmini ertelediklerini açıkladı. Ünlü aktör yaz aylarında yine Bodrum’a gideceğini söyledi.

55 yaşındaki oyuncu “Bizim kuşak çok şanssız ama öldürmeyen her darbe güçlendirir” dedi. Diğer dizi setleri iptal edilirken “Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz” dizisinin çekimlerine devam etmesi tartışma konusu olmuştu. “Biz cesaretli bir girişimde bulunduk” diyen Oktay Kaynarca “setler iptal olsun” diyen sektör çalışanlarına tepki gösterdi.

İşte, Oktay Kaynarca’nın söz konusu tepkisi:

Etiketler

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı