Televizyon

Olay haber spikeri Gökhan Taşkın’ın ekran macerası yeniden başlıyor

Flash TV Ana Haber’de görev değişimi….Geçmişte adı adam yaralama olayına karışan ve tarzıyla zaman zaman tepki çeken Gökhan Taşkın, yeniden Flash TV’de ana haber sunmaya hazırlanıyor. Televizyon ekranlarının sivri dilli sunucusu Gökhan Taşkın, geçtiğimiz temmuz ayında ruhsatlı tabancasıyla arkadaşını topuğundan vurmuştu.

ESKİ YUVASINA DÖNDÜ

Alkollü olduğunu ve hadisenin bir kaza sonucu gerçekleştiğini söyleyen Taşkın, ifadesi alındıktan sonra serbest bırakılmış ancak olayın büyük yankı uyandırması sonrası kanal yönetimi tarafından 1 ay süreyle kızağa çekilmişti. Taşkın’ın gidişinin ardından ise ana haber bülteni Ülkü Çoban’a emanet edilmişti.

Flash TV’de Ülkü Çoban ve 6 yıldır editör-muhabir olarak görev yapan Seçil Gönenden’le yollar ayrıldı. Ekonomik gerekçelere bağlı yapılan bu hamle sonrası ise uzun bir süre Gece Hattı programını sunan Gökhan Taşkın yeniden ana habere çekildi.

Flash TV’de bundan böyle ana haber bülteni hafta içi her gün, Gökhan Taşkın’ın sunumuyla ekrana gelecek. Haftasonu ana haber bültenini ise İlker Akkurt sunacak.

Etiketler

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı