Medya

Olay TV’nin kuruluşunu organize eden Nuri Çolakoğlu görevinden ayrıldı

Merkezini İstanbul’a taşıyan ve yayına geçme hazırlıkları devam eden, çok sayıda transfer gerçekleştiren Olay TV’de flaş bir gelişme yaşandı. Kanalın kuruluşunu organize eden isim olan Nuri Çolakoğlu görevinden ayrıldı.

Ünlü işadamı Cavit Çağlar’ın geçen yıl sürpriz bir şekilde kapatma kararı aldığı ve 1 Kasım 2019’da ekranını karartan Bursa Olay Televizyonu, merkezini İstanbul’a taşımış ve bomba transferlere imza atmıştı.

Yayına geçmek için gün sayan Olay TV’den ‘olay’ bir ayrılık haberi geldi.

Kanalda danışmanlık görevini yürüten Nuri Çolakoğlu sürpriz bir kararla görevinden ayrıldı.

Ünlü televizyoncunun ayrılık kararıyla ilgili olarak Medyaradar’a bir açıklama yapan Cavit Çağlar, “Olay Tv’nin yeniden yayına geçirilmesi projesinde danışmanım olarak yer alan deneyimli Tv’ci Nuri Çolakoğlu görevinden ayrıldı. Tv’nin yeniden yapılanmasında büyük emeği geçen ve Olay TV’yi birlikte kurduğumuz Nuri Çolakoğlu ile dostane ilişkimiz devam edecek. Kendisiyle her zaman uyumlu ve verimli çalıştık. Olay Tv yeniden yapılanmasını tamamladı. Bu yapının oluşmasında da büyük emeği vardır. Kendisine teşekkür ediyorum” dedi.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu