Televizyon

Olaylı derbi maçı Müge Anlı ve Esra Erol’u karşı karşıya getirdi

Fenerbahçe ve Beşiktaş arasındaki kupa maçının yankıları sürüyor. Fenerbahçeliliğiyle bilinen Müge Anlı dünkü canlı yayın programında maçta yaşanan kavga ve olaylarla ilgili konuştu. Anlı maça yönelik yaptığı yorumunda Beşiktaşın kalecisi Tolga Zengin’i eleştirdi. Tolga Zengin’in seyirciyle yaşadığı olayı değerlendiren Anlı, “futbolcular dönüp de taraftarlara saldırmayacaklar. Sen futbolcusun” dedi.  Esra Erol’un açıklaması ise Anlı’ya cevap niteliğindeydi.

MÜGE ANLI, TOLGA ZENGİN’İ ELEŞTİRDİ

Ziraat Türkiye Kupası yarı final rövanş maçında karşılaşan Fenerbahçe ve Beşiktaş maçında çıkan olaylara ATV’nin iki sunucusundan yorum geldi. Müge Anlı ve Esra Erol maçta yaşananlara müdahil oldular. Önce, Müge Anlı yorumda bulunurken Esra Erol da Anlı’ya cevap niteliği taşıyan bir açıklamada bulundu.

Yayın sırasında Müge Anlı olaylı maçla ilgili şu açıklamayı yaptı:

“Yöneticilere çok büyük görev düşüyor. Yöneticiler açıklamalarına dikkat edecekler. Futbolcular dönüp taraftarlara saldırmayacaklar. Sen futbolcusun, o taraftar orada olduğu için sen para kazanıyorsun. Taraftar her şeyi söyleyebilir ama sen futbolcu olarak taraftara dönüp saldıramazsın. Bunları yapanlar olduğu zaman meslekten men edilmesi lazım ki biz huzur içimizde çoluğumuzla çocuğumuzla gidip seyirler yapabilelim.”

Esra Erol’un Müge Anlı’nın bu açıklamasından sonra:

“Gerçek taraftarları bir tarafa bırakıyorum, kendini bilmez holiganlara sesleniyorum. Hangi takımı tutarsanız tutun, sahadaki futbolcuya küfretme hakkına sahip değilsiniz. Unutmayın o sahadaki de insan, onun da duyguları var. Özellikle bir futbolcunun ölmüş ailesine ya da aile bireylerine küfretmek ne bizim geleneğimize ne insanlığımıza sığar. Tüm takımlarının gerçek taraftarlarına sesleniyorum. İçinizdeki futbol teröristlerini bir an önce temizleyin. Bizlere ve sizlere yakışan budur.” diye konuşması Anlı’ya cevap olarak yorumlandı.

İşte, canlı yayında Müge Anlı’nın sosyal medyada da ilgi gören o açıklaması:

https://www.youtube.com/watch?v=NOh6T8d3mnM

 

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu