Yerli Dizi

Olaylı İzmir Marşı videosunun şokunu atlatamayan oyuncu Ebubekir Öztürk’e bir şok daha!

Bir grup arkadaşıyla İzmir Marşı’nı küfürlü bir biçimde söyleyerek toplumda büyük tepki gören Payitaht Abdülhamit dizisinden kovulan oyuncu Ebubekir Öztürk’ün gözüyaşlı özrü derdine çare olmadı. Ebubekir Öztürk’ün Payitaht Abdülhamit’ten sonra rol alacağı  ‘Frankestein Canavar Gibi’ filminin kadrosundan da çıkartıldığı haber veriliyor.

EBUBEKİR ÖZTÜRK DİZİDEN SONRA FİLMDEKİ ROLDEN DE OLDU

‘Kolpaçino’ film serisinde canlandırdığı ‘Ganyotçu’ karakteriyle ünlenen Öztürk, söylediği olaylı İzmir Marşı’nın görüntüsünün internete düşmesinden sonra şok üstüne şok yaşamaya devam ediyor.

Ebubekir Öztürk söz konusu videonun hemen sonrasında  ‘Kapı Ağası’nı oynadığı TRT’nin ‘Payitaht Abdülhamit’ adlı dizisinden atılmıştı. Öztürk’ün, tepki gören videosunun sosyal medyaya düştüğü gün bir de film için imza atmaya hazırlandığı ortaya çıktı.

Empati Yapım’ın çekeceği ‘Frankestein Canavar Gibi’ filmindeki ana karakterlerinden biri için teklif alan Ebubekir Öztürk, önce 140 bin TL gibi yüksek bir ücret talebinde bulundu sonrasında daha düşük bir paraya anlaşmaya karar verdi.

YAPIM ŞİRKETİ ÖZTÜRK’E ROL VERMEKTEN VAZGEÇTİ

Ancak son anda küfürlü videosu ortaya çıkınca yapımcı Ebubekir Öztürk’ü oynatmaktan vazgeçti.

Medyatava’nın haberine göre; Ebubekir Öztürk’ün canlandıracağı rol için Gökhan Yıkılkan’la görüşüldüğü öğrenildi.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu