Televizyon

OLDU TEŞEKKÜRLER SHOW TV’DE BAŞLIYOR

 

oldu-tesekkurler-showtv

Show TV’de Ana Haber Bülteni öncesi “Oldu Teşekkürler” adıyla mini skeçler halinde yayınlanan sit-com, Cuma akşamı saat 22.15’te seyircisiyle yeniden buluşacak…

Yapımcılığını Süreç Film’in üstlendiği projede oyunculuk dışında farklı mesleklerden oluşan bir grubun; kamera karşısında, gerçek hayatı tiye alan, absurd hikayeleri yine seyircisini hem şaşırtacak hem de güldürmeyi hedefliyor. Hikaye, her biri birbirinden çılgın, sıra dışı fakat aslında gerçek ve hayatta ıskaladığımız karakterlerin Cemil Sonses’in yaptırdığı “Garbın Afakı” adlı rezidansta bir araya toplanması ile başlıyor… Ve tabii her zamanki gibi psikoloğumuz, şan hocamız, emlakçımız, avukatımız da bu rezidansta görev alıyor.

Cemil Sonses, Şevkat Yerimdar, Doğan S, Herkes Bana Aşık Cazibe, Tiz Emel, Crazyboy78, Kararsız Şevket, Bülent İşbilen’in hikayesi ve yönetmenliğiyle Oldu Teşekkürler-GARBIN AFAKI adlı proje ile 22 Şubat Cuma akşamı saat 22.15’te Show TV’de seyircisiyle buluşacak!

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu