Yaşam

Öldürülen genç kızın daha önceden sosyal medyadan paylaştığı fotoğraf cinayeti çözdü

Sosyal medyadan paylaşılan bir fotoğraf, Kahramanmaraş’ın Türkoğlu ilçesinde yaşanan cinayeti aydınlatılmasına yardımcı oldu. İlçenin ormanlık alandaki su kanalında önceki gün tanınmaz halde bir ceset bulundu. Polis yaptığı incelemede, cesedin genç bir kadına ait olduğunu ve kafasına vurulan sert bir cisimle öldürüldüğünü belirledi.

GENÇ KIZI ÖLDÜREN BİR LİSE ÖĞRENCİSİ

Güvenlik güçleri, üzerinden kimlik çıkmayan cesedin kime ait olduğunu belirlemek için emniyette özel ekip oluşturdu. Ekip kaybolduğu bildirilen kadınların sosyal medya hesaplarını inceleyince olay çorap söküğü gibi çözüldü.

Ekipler, 8 Ekim’de kaybolan Nur Karaoğlan’ın (18) sosyal medyada paylaştığı fotoğrafta giydiği pantolonun, cesedin üzerindeki pantolonla aynı olduğu tespit etti. Ailesinin yaptığı teşhisin ardından cesedin Nur Karaoğlan’a ait olduğu ortaya çıkarıldı. Özel ekip, katili bulmak için genç kızla en son görüşen kişileri ve arkadaşlarının ifadesine başvurdu. Emniyette verdiği çelişkili ifadeler nedeniyle çapraz sorguya alınan lise öğrencisi O.A. cinayeti itiraf etti. O.A. (17) ifadesinde, genç kızla zaman zaman görüştüklerini, bir ay önce ormanlık alanda buluştuklarını, aralarında tartışma çıktığını, bunun üzerine Nur Karaoğlan’ı başına kaya parçasıyla vurarak öldürdüğünü söyledi. İtirafın ardından O.A. tutuklandı.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu