MagazinMedyabey TV

Öldürülen ünlü sunucu Vatan Şaşmaz’ın son görüntüleri ortaya çıktı (otele giriş anı)

Dün bir cinayete kurban giden ünlü sunucu ve oyuncu Vatan Şaşmaz’ın son görüntüleri ortaya çıktı. Otele ve odaya giriş anının güvenlik kamerasına yansıyan görüntüleri yayınlandı. Türkiye dün akşam saatlerinde bu haberle şoke oldu.

Beşiktaş’ta bulunan Conrad Otel’de saat 20.00 sularında bir otel odasında öldürülen Vatan Şaşmaz’ın ölümünün ardındaki sır perdesi aralanmaya devam ediyor. 55 yaşındaki eski manken Filiz Aker tarafından öldürülen Şaşmaz, hayranlarını yasa boğdu. Son görüntüler ise kamuoyu ile paylaşıldı.

Saat 17.00 sıralarında yeğeni Dora Ercan ile otelde yemek yerken gelen bir telefon mesajıyla odasına çıkan Filiz Aker, Vatan Şaşmaz’la buluşacağını söylemedi. Filiz Aker tarafından sırtından 4 kurşunla vurularak öldürülen ünlü sunucuyu vurduğu iddia edilen Aker, de aynı tabancayla sağ şakağına silahı dayayarak intihar etti.

Polis tutanağında yer aldığı söylenen bilgilere göre; “Şaşmaz ile Aker’in 2009 yılında birliktelik yaşadıkları, anlaşmazlık üzerine ayrıldıkları, ancak Aker’in Şaşmaz’dan kopamadığı, platonik aşk besleyerek, takıntı haline getirdiği, sürekli Şaşmaz’ı arayarak onu çok sevdiğini ve evlenmek istediğini söylediği” belirtiliyor.

Vatan Şaşmaz’ın dayısı konuştu

Bu sabah Vatan Şaşmaz’ın ailesi ilk kez konuştu. Şaşmaz’In dayısı, “Paranoyak bir insanın gazabına uğradı. İddialarla ilgili çok bir şey söylemiyoruz. Yeğeni zaten teyzesi için gerekenleri söyledi. Bu bir komplo. Tuzağa düşürüldü” diyerek duygularını dile getirdi. Vatan Şaşmaz’ın annesine acı haberin ancak sabah 05.00’te söylenebildiği bildirildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu