Yerli Dizi

Ölene Kadar ne kadar izlendi?

ATV’nin yeni dizisi Ölene Kadar dün ekran karşısındaki ilk sınavını başarıyla verdi. Başrollerinde Engin Akyürek ve Fahriye Evcen’in yer aldığı dizi hikayesi ile büyülerken, milyonları ekran başına kilitlemeyi de başardı. Ölene Kadar dizisi ne kadar izlendi? Ölene Kadar ne kadar reyting aldı? Ölene Kadar 2. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Ölene Kadar dizisinde haftaya neler yaşanacak? Kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için Ölene Kadar 1. bölüm haberimizde.

Masum bir adamın 11 yıl boyunca üstelik sevdiği kadının babasının katili olarak hapis yatması… Onu hapse attıran en büyük delilin sahibinin (yalancı görgü şahidinin) yıllar sonra avukat olarak gencin karşısına çıkıp masumiyetini ispatlaması… Hapisten çıkar çıkmaz geçmişinden intikam almaya yemin eden genç adamın hikayesi ve sevdiği adamı babasının katili sanarak 11 yıl kahır çeken gelinlikle yasa bürünen bir kadın…

Destekten TR

Ölene Kadar muhteşem kadrosu ve sıradışı hikayesi ile ilk bölümünden geçer not aldı. AB ve total seyirci listelerinde ilk 10’da yer alan Ölene Kadar, Perşembe gününün diğer iddialı dizileri Vatanım Sensin ile Cesur ve Güzel’e hodri meydan dedi…

Destekten TR

Ölene Kadar ne kadar reyting aldı?

Destekten TR

Ölene Kadar totalde 4,36 reyting ve 9,81 share ile 9. sırada yer alırken, AB grubunda 4,40 reyting ve 10,29 share ile 4. sırada yer aldı. Ölene Kadar dizisinin gelecek hafta listeye daha üst sıralardan girmesi sürpriz olmayacaktır…

Ölene Kadar 1. bölüm özeti

Aşk, ihanet, vicdan, adalet ve intikamın iç içe geçtiği, hayatı bir günde değişen insanların birbirlerine değen hikayelerini izleyicisiyle buluşturmaya hazırlanan “Ölene Kadar” dizisi Engin Akyürek ve Fahriye Evcen’i bir araya getiriyor.

Dağhan, 11 yıl önce, genç bir doktor adayıyken, sevdiği ve evlenmek üzere olduğu kadının (Beril) babasını (Sezai) öldürmekten suçlu bulunmuş ve hapse atılmıştır. Olay aslında tabii ki bir komplodur. Beril’e âşık olan Ender bu komployu düzenlemiş; hem kendisi hakkında büyük bir sırrı bilen Sezai’den kurtulmuş, hem de Beril’i elde etmiştir. Dağhan’ı hapisten çıkaran kişi ise, çiçeği burnunda bir avukat olan ve bu dava ilk davası olan, genç ve güzel Selvi’dir. Selvi, herkesin gözünden kaçan bir delil bulmuş, Dağhan’ı bu davayı yeniden açmaya ikna etmiş ve sonunda Dağhan’ın serbest kalmasını sağlamıştır. Bu her şeyin başlangıcı olacaktır.

Ölene Kadar Oyuncuları 

blank

Fahriye Evcen — Selvi

24 Yaşında, henüz kariyerinin başında olan genç bir avukat. Acılarla, zorluklarla dolu geçmişi sebebiyle yaşına göre oldukça görmüş geçirmiş, hayatta her şeyin bir çözümü olduğuna inanan ve bu çözümleri aramaktan hiç vazgeçmeyen mücadeleci bir kadın. Onu avukat olmaya iten ve sonunda Dağhan’ın karşısına çıkmaya sürükleyen vicdanı, hem en zayıf hem de en güçlü yanı. Dağhan’ın kurtuluşuyla kendi sonunu da hazırladığından habersiz. Hayatının en önemli davasını kazanmayı başarsa da asıl sınavını Dağhan’a aşık olduğunda verecek.

Engin Akyürek — Dağhan

İşlemediği bir suç yüzünden hüküm giymiş; hayatının en güzel yıllarını, geleceğini, hayallerini, aşkını kaybetmiş ve on bir yıldır haksız bir esareti yaşayan 35 yaşında bir adam. Ağırlaştırılmış müebbet mahkumu olarak, ölene kadar çıkamayacağını düşündüğü cezaevinden, beklenmedik bir şekilde masumiyetinin ispatlanmasıyla çıkar. Ancak onun için bu bir son değil, aksine tehlikelerle dolu bir yolun başlangıcıdır. Hayatına devam etmekle geçmişin peşine düşmek arasında git geller yaşasa da yıllar önce kendisine tuzak kuranları bulmaya, onlara kaybettiklerinin bedelini ödetmeye ve adaleti sağlamaya kararlıdır.

Sarp Levendoğlu — Ender

36 yaşında, hırslı, saplantılı, kötücül bir karakteri olmasına karşın istediğinde oldukça sakin, anlayışlı, düşünceli ve iyi kalpliymiş gibi görünebilen bir adam. İki yüzü vardır Ender’in; Birisi delicesine bir aşkla sevdiği Beril’in gördüğü aydınlık yüzü, diğeri ise başarıyla gizlediği ve şimdiye dek çok az insanın gördüğü karanlık yüzü… İstediği şeyleri elde etmek ve sahip olduğu imkanları elinde tutmak adına yapmayacağı şey yoktur. Dağhan’ın hapisten çıkmasıyla birlikte hayatında ikinci kez her şeyini kaybetme riskiyle yüz yüze gelir.

Gülcan Arslan — Beril

32 yaşında, zengin iş adamı Sezai Karalı’nın prensesler gibi büyümüş biricik kızı, Dağhan’ın ilk aşkı. Uğruna her şeyden vazgeçtiği ve karnında çocuğunu taşıdığı adamın babasını öldürdüğünü öğrendiğinde büyük bir yıkım yaşar. Yaşadığı bu ağır travma ruhunda onulmaz yaralar açar. Bir süre sonra güvenli bir liman gibi gördüğü çocukluk arkadaşı Ender ile evlenir. Dağhan masumiyeti ispatlanmış bir adam olarak hapisten çıkınca, Beril de pişmanlıklarıyla yüz yüze gelir ve evliliği ile tekrar alevlenen ilk aşkı arasında kalır.

Tansu Biçer — Yılmaz

Otuzlu yaşlarının ortalarında, ağırbaşlı, serinkanlı, ketum bir adam. Hayatı zorluklarla geçmiş, anne babasını kaybettikten sonra kendini hayattaki tek varlığı olan kız kardeşini korumaya adamış biri. Kardeşinin hastalanmasıyla birlikte geri dönüşü olmayan bir yola adım atmış. Asker arkadaşı Fahri sayesinde Ender’le yolları kesişmiş ve Yılmaz kardeşini kurtarmak için büyük bir suç işlemiş. Dağhan’ın hapisten çıkmasıyla her şey yeniden başlayınca Yılmaz da kendini işlediği suçun ortaya çıkması tehlikesiyle karşı karşıya bulur.

ÖLENE KADAR 1. BÖLÜMÜ VİDEOMUZDAN İZLEYEBİLİRSİNİZ

Ölene Kadar 2. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Yayınlanır yayınlanmaz haberimize eklenecektir…

Başa dön tuşu
Fiyatuygun.com TR