Yerli Dizi

Ömer dizisinde oynayan Melike Güner’i görenler tanıyamadı

Pazartesi akşamları Star TV’de yayınlanan ve başrollerinde Selahattin Paşalı, Gökçe Bahadır, Barış Falay ve Merve Dizdar’ın yer aldığı Ömer dizisinde rol olan Melike Güner, karakteri için bambaşka bir imaja büründü. Rolü için türban giyen ünlü oyuncuyu görenler kendisini tanımakta zorlandı.

MELİKE GÜNER’İN ÖMER’DEKİ HALİ SOSYAL MEDYANIN GÜNDEMİNDE

Başrollerini Selahattin Paşalı, Gökçe Bahadır ve Barış Falay’ın paylaştığı Ömer dizisi gerek hikayesi gerek oyuncu kadrosuyla büyük ilgi görüyor.

Dizide Çiçek karakterine hayat veren Melike Güner, uzun bir aradan sonra ekranlara dönüş yaptı.

Doktorlar dizisindeki Zenan karakteriyle tanınan oyuncu, canlandırdığı karakter için bambaşka birine dönüştü.

Ekmek Teknesi ve Gülbeyaz gibi unutulmaz dizilerde rol alan Güner, dizide Reşat’ın imamlık yaptığı caminin altında yer alan aşevinde çalışan Çiçek’i canlandırıyor.

Melike Güner Ömer dizisi için bambaşka biri oldu - 4

Öte yandan, Ömer ikinci bölümüyle sosyal medyada en çok konuşulanlar arasına girdi.

Başarılı oyuncuları bir araya getiren dizide; Ömer’i Selahattin Paşalı, Ömer’in büyük bir aşkla bağlanacağı Gamze karakterini ise Gökçe Bahadır canlandırıyor. Barış Falay’ın Ömer’in babası Reşat, Merve Dizdar’ın ablası Nisa karakterini canlandırdığı dizinin başlıca rollerinde Zerrin Sümer, Gülçin Kültür Şahin, Onur Bilge, Gamze Karaduman, Serpil Gül, Muharrem Türkseven ve Melike Güner yer alıyor.

Ömer dizisinin yönetmen koltuğunda başarılı yönetmen Cem Karcı otururken, senaryosunu ise Gülizar Irmak kaleme alıyor.

 

Mitos

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu