Yerli Dizi

Ömrüm Sessiz Bir Çığlık dizisinin oyuncu kadrosunda kimler var?

Pastel Film’in yapımcılığını üstleneceği, yönetmenliğini Hülya Bilban’ın yapacağı Ömrüm Sessiz Bir Çığlık dizisinin senaryo ekibinde Ersin Gök, Pınar Ordu Aslan, Talat Karagöz, Serdar Soydan ve Evin Çamdoruk gibi isimler yer alıyor.

Dizinin başrollerini Muhteşem Yüzyıl’ın Şehzade Cihangir’i Tolga Sarıtaş, son olarak Üç Arkadaş dizisinde rol alan Leyla Feray, Yaprak Dökümü ve Huzur Sokağı dizilerinde rol alan Güven Hokna ve Fırat Tanış paylaşacak.

Güzel oyuncu Dila Danışman, FOX TV’nin yeni dizisi “Ömrüm Sessiz Bir Çığlık” ile ekranda olacak.

dila-danisman

Rol aldığı “Sana Bir Sır Vereceğim” ve “Ankara’nın Dikmeni” dizileri ile izleyicinin beğenisini alan güzel oyuncu Dila Danışman, “Ömrüm Sessiz Bir Çığlık” ile yakında FOX TV ekranlarında izleyici karşısına çıkacak.

Fragmanı henüz yayınlanmayan dizinin ne zaman ekrana geleceği henüz belli değil.

Ömrüm Sessiz Bir Çığlık Dizisinin genel hikayesi şöyle:
“Bursa’nın zengin ailelerinden birinin veliahtı olan ‘Ejder’ (Tolga Sarıtaş), iyi bir eğitim alıp, askerliğini de yaptıktan sonra işin başına geçer. ‘Ejder’, birkaç günlüğüne gittiği İstanbul’da tanıştığı piyanist ‘Nağme’ye (Leyla Feray) delicesine aşık olur ve kim-seye haber vermeden onunla evlenir. ‘Ejder’in Bursa’ya götürdüğü ‘Nağme’nin ‘Yetinmezler Çiftliği’nde aileye dair öğrendiği gerçeklerden sonra evliliğe olan inancı sarsılır, ama pes etmez.”

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu