Magazin

Ömür Gedik Bülent Ersoy’un “dedektif” açıklamasına ne cevap verdi?

Bülent Ersoy ve Ömür Gedik arasındaki kürk tartışması Bülent Ersoy’un Ömür Gedik’e takip etmesi için dedektif tuttum açıklamasıyla yeni bir boyut kazandı. Ömür Gedik’in “dedektif” açıklamasına anında cevap geldi.

Bülenr Ersoy’un Ömür Gedik için “20 bin TL verdim, dedektif tuttum o köşe yazarı hanımefendi için. Ben giymeyeceğim ama o da et, balık yemeyecek, deri ayakkabı giymeyecek” şeklinde açıklaması magazin gündemine oturdu.

Konser öncesi kürk giydiği için kendisini eleştiren Hürriyet yazarı Ömür Gedik’i eleştiren Bülent Ersoy, “Geçen haftadan beri kürk konusu konuşuluyor, 20 bin TL verdim, dedektif tuttum o köşe yazarı hanımefendi için. Ben giymeyeceğim ama o da et, balık yemeyecek, deri ayakkabı giymeyecek.

Kasaptan et alırken, hele bir yerde yemek yerken göreyim onu! Bütün A’dan Z’ye ne yaptığını ortaya koyacağım” diye konuşmuştu.

ÖMÜR GEDİK “DEDEKTİF” AÇIKLAMASINA NE DEDİ?

Çok geçmeden Ömür Gedik sosyal medya hesabından Bülent Ersoy’un dedektif açıklamasına cevap verdi.

Ömür Gedik Instagram hesabından: “Bülent Ersoy’un peşime taktığı dedektife selam, buyursun izlesin, benden ona malzeme çıkmaz. Kasaba girmesin, et ve ot bile yemesin diyen Bülent hanıma gelince; beslenmenin bir zorunluluk, kürkün ise bir lüks olduğunu neden anlayamıyor! Dahası ve en önemlisi; kürk meselesinde, kalitesi düşmesin, parlak dursun diye hayvanların kürklerinin canlı canlı yüzülmesi. Acı, kan, çığlık, gözyaşı, merhametsizlik, işkence, kötülük hepsi bir yerde. Bir adım ileri gidiyorum; kürk giyen herkes katil ve sadisttir… Bülent hanım canlı, renkli, sıcak, yumuşak kürke dokunmak, hissetmek istiyorsa hayvanları kucağına alsın… Bıraktım giymeyeceğim dedi, umarım sözünde durur ve bizim tarafa geçer.” açıklamasını yaptı.

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu