Magazin

Ömür Gedik kürk meselesi yüzünden Bülent Ersoy’a sosyal medyadan fena yüklendi

Gazeteci ve şarkıcı Ömür Gedik,  kürk giymesini eleştirdiği için Bülent Ersoy’un hışmına uğradığından şikayet etti. Konuyla ilgfili kişisel Instagram hesabından açıklama yapan Ömür Gedik, Bülent Ersoy’un açıklamasından ve tavrından yakındı.

Ömür Gedik sosyal medya hesabından :

“Bülent Ersoy’a kürk giyme dedim diye delirdi, bana belaltı sallayıp duruyor. Ben şahsıma olan hakaretlerini takmam, umursamam da, ‘hayvanseverler de kim oluyor’ cümlesi başına dert olur. ‘Hayvanseverleri trafik kazası geçirmişten beter ederim’ derken hiçbirşeyden korkmuyor mu acaba?” diye yazdı.

 

Kıyafet seçiminde sık sık kürk tercih eden Bülent Ertsoy hayvanseverlerin tepkilerine muhatap oluyor.

Kanal D’de yayınlanan Renkli Sayfalar adlı magazin programının konuğu Ömür Gedik’ti. Programa telefonla bağlanan Bülent Ersoy, kamuoyunda hayvansever olarak bilinen Ömür Gedik’le karşı karşıya geldi.

“Kürk giymeye devam edeceğim. 12 tane kürküm var. Kendimi sıfır hatalı, cici çocuk kalıbına sokma uğraşında değilim” diye konuşan Ersoy, “Hem bunları hissedip hem de kürk giymek belki söylediğiniz gibi biraz çatışıyor. Ben Allah’tan başka kimseden korkmam. Hayvanseverler de kim oluyormuş? Bana yumurta atanı trafik kazası geçirmişten beter ederim. Hiç öyle şeylere prim vermem. Madem bunları söylediler cuma günü yine kürk giyeceğim gazinoda. Ben tehdite, şantaja hiç gelmem.” diye konuşmuştu.

Bülent Ersoy’un bu açıklamalarıyla hayvanseverler arasındaki gerginliğin daha da alevleneceği konuşuluyor. Ömür Gedik’in sosyal medya açıklamasında Ersoy’un kullandığı “Hayvanseverler de kim oluyor” ifadesinin Ersoy’un başına dert olacağını yazması gerginliğin fitilinin çoktan ateşlendiğinin işareti olarak yorumlanıyor.

 

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu