Magazin

Ömür Gedik’in ısrarlı “seks” mesajı sosyal medyayı ikiye böldü

Geçtiğimiz aylarda “Bazı kızların şortlarının boyu gerçekten ayıp sınırını aşmış durumda” diyerek büyük bir tartışmanın odağında kalan ve bu tavrından dönen Ömür Gedik şimdilerde sosyal medyadan ısrarla paylaştığı seks mesajlı paylaşımıyla adından söz ettiriyor. Ömür Gedik’ten gündem yaratacak seks açıklaması geldi.

Ömür Gedik’in “Geceye mesajım… Seks diyorum” notuyla paylaştığı cinsel içerikli tuhaf görsel sosyal medyada heyecana neden oldu. Bazı takipçileri Ömür Gedik’i oldukça cüretkar bulurken kimi takipçileri Ömür Gedik’le adeta mavra yaptı.

Medyaya da bu garip tavrıyla haber olan Ömür Gedik’ten aynı minvalde bir paylaşım daha geldi. Aynı görseli yine kullanan Gedik bu sefer görseli “Gündüze de mesajım aynı… Seks diyorum… Dikkatinizi çektiğime göre ufak bir not; parası olanın etsiz sofraya oturmadığı ülkemiz bilmeli ki et yemek iktidarsızlık yapıyor… Bu akşamdan başlayın derim” notuyla paylaştı.

Bir muz fotoğrafı üzerine yazılan, “Et yemek iktidarsızlık yapabilir. Daha iyi seks ister misiniz? Vegan olun” yazısıyla oluşturulan caps’i sosyal medya hesabından paylaşan Ömür Gedik, paylaşımının altına, “Geceye mesajım… Seks diyorum” notunu düşmesine verilen cevapların ardı arkası kesilmedi.

Her ne kadar iktidarsızlığa gönderme yapsa da Gedik’in bu paylaşımları neden yapma ihtiyacı hissettiği tam olarak anlaşılamadı.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu