Müzik

Ömür Gedik’in yeni şarkısı Aramışsın YouTube’da ne kadar izlendi?

Geçtiğimiz hafta DMC etiketiyle dijital mecralarda yeni şarkısı ‘Aramışsın’ı dinleyicileriyle buluşturan şarkıcı Ömür Gedik’in yeni şarkısı Youtube’da ne kadar görüntülendi? İşte Ömür Gedik’in yeni şarkısıyla ilgili detaylar.

9 Aralık’ta YouTube’a yüklenen Ömür Gedik’in, “Aramışsın” adlı yeni şarkısının video-klibi YouTube’da 1 milyon 104 bin kez izlendi.

blank

Pop ile rap müziğin kıyasıya yarıştırıldığı bugünlerde, Ömür Gedik; ‘Pop müzik bitti diyenlere en güzel cevap budur. 1 haftada 1 milyon. İlginin çok fazla oluşu ve de şarkının akustik halini istiyoruz diye aşırı mesaj almam dolayısıyla ‘Aramışsın’ın akustik versiyoyunu da hazırladık. O da şu anda yayında! Pop müzik ölmedi de, ölmez de’ diye konuştu.

blank

Sözü ve müziği Ömür Gedik’e ait olan şarkının düzenlemesini Cenk Kandıralı yaptı. Aramışsın adlı şarkının video klibinde yönetmenlik koltuğuna oturan isim ise Cenk Kandıralı oldu.

Gedik’in hayranları video klibi beğendiklerine dair yorumlar yaptılar.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu