Yerli Dizi

Ömür Varol Kurtlar Vadisi Pusu hayranlarını fena üzdü!

Ömür Varol, Beyaz TV Ekranlarında yayınlanan Söylemezsem Olmaz adlı magazin programında Kurtlar Vadisi Pusu’nun hayranlarını üzen bir haber verdi. Kurtlar Vadisi Pusu’nun da konuşulduğu programda, Söylemezsem Olmaz’ın moderatörü Ömür Varol, dizinin düşük de olsa bu sezon yayınlanma ihtimalini tamamen bitiren o açıklamayı yaptı.

“KURTLAR VADİSİ PUSU BU SEZON YOK!”

Kurtlar Vadisi Pusu’nun dizisinin müdavimlerinin sezon başında olmasa bile ilerleyen zamanlarda ve de özellikle Ocak ayından itibaren dizinin ekran şansı bulacakları yönünde ümitleri vardı. Bu konuda bazı haber sitelerinde de haberler çıkmış hatta dizinin yeni sezondaki oyuncu transferleri haberlerine yer verilmişti.

Ömür Varol, önemli bir kaynaktan dizinin bu sezon yayınlanmayacağını kesin bir dille ekrana taşıdı.

İşte, o anlar:

Daha önce de dizi Söylemezsem Olmaz programında masaya yatırılmış özellikle bir mezarlık sahnesi çokça konuşulmuştu. Konuya haber siteleri de ilgi göstermiş iddialar nedeniyle Pana Film o mezar sahnesi ile ilgili açıklama yapmak zorunda kalmıştı.

Sözü edilen mezarlık sahnesinde Polat Alemdar’ın yakın planda alan kamerada bir mezar taşında yazan Erdoğan ibaresi açıkça belli oluyor. Programda Nihat Doğan bu sahnede bilinçli olarak mesaj verildiğini iddia etmişti.

İşte o sahne ve üzerine konuşulanlar:

https://www.youtube.com/watch?v=Q0AwkUoUaFw

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu