Televizyon

Atiye, Survivor All Star’da hangi yarışmacının fanatiği?… “Ona bayılıyorum!”

Survivor All Star’da Doğukan Manço’nun üzerine yürüyüp dövmeye kalkan  ve diskalifiye olma riskiyle burun buruna gelen Turabi Çamkıran’a Atiye’den destek geldi.

Ünlü şarkıcı Atiye, tam bir Turabi fanatiği çıktı. Atiye, Turabi için “Turabi’ye bayılıyorum. Tam bir savaşçı” diye konuştu.

Atiye, Best FM’de Yasemin Şefik’in canlı yayın konuğuydu. Programda başarılı popçunun yeni klibi Sor’la ve özel hayatıyla konuştu.

SEVGİLİN VAR MI SORUSUNA KAÇAMAK CEVAP

27 yaşındaki güzel şarkıcı Atiye “Sevgilin var mı?” sorusuna “Geçen magazinciler bir yerden çıkarken çektiler. Yanımdakinin eski ya da yeni sevgilim olduğunu kafalarına göre yazdılar. Sevgilim yok ya da var bugüne kadar hiç söylemedim. Neyin nerede çekildiğini hepimiz biliyoruz. Ona göre bazı yerlere gitmiyorum” dedi.

“TURABİ’YE BAYILIYORUM”

Atiye, “Evde televizyonda en çok ne izliyorsun?” sorusuna ise “Tam anlamıyla Survivor tutkunuyum. Bundan 5 sene önce teklif etselerdi düşünmeden katılırdım. Ancak şimdi o açlığa dayanamayacağımı düşünüyorum. Turabi’ye bayılıyorum, en iyi savaşan o. Onu destekliyorum. Geçtiğimiz yıldan beri takip ediyorum. Hatta sonradan öğrendim ki Turabi, Salla isimli şarkımın klibinde oynamış. Bunu öğrenince çok mutlu oldum” dedi.

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu