Televizyon

Önce Öykü Serter şimdi de Nur Yerlitaş… Bahar Candan’ı stüdyodan yine kovdular!

İşte Benim Stilim 7. Sezon 22 Şubat 2017 Çarşamba günü yayınlanan 75. bölümünde Bahar Candan, Emine Aydın’ı yine sert eleştirince ikili arasında tartışma yaşandı. İkilinin birbirlerini boş konuşmakla suçlayıp tartışmasına Nur Yerlitaş müdahale etti. Oldukça sinirlenen Nur Yerlitaş, tartışmada haksız bulduğu Bahar Candan’ı stüdyodan kovdu.

İBS’DE BAHAR EN ÇOK KOVULAN YARIŞMACI

Emine, jürinin karşısına geçtikten sonrada Bahar arkadan konuşmaya devam edince stüdyoda olanlar oldu. Emine jüriden özür diledi ve ilk günden böyle görünmek istemediğini söyledi. Nur Yerlitaş ise daha fazla dayanamadı ve Bahar’ı stüdyodan kovdu. Kemal Doğulu ise Emine’nin Üslubunu çok beğendiğini ve böyle devam etmesini söyledi.

İşte Nur Yerlitaş’ın Bahar Candan’ı stüdyodan kovduğu anlar:

BAHAR JÜRİDEKİ KREDİSİNİ BİTME NOKTASINA GETİRDİ

Bahar Candan’ın jüri ile arası giderek açılıyor. Jürideki kredisini her geçen gün yitiren Bahar Candan geçtiğimiz günlerde de programa geç geldiği için jüriyi stüdyoda yarım saat bekletmişti. Olayı duyuran Kemal Doğulu, oldukça sinirlenmiş ve Bahar Candan’ı sert bir biçimde eleştirmekte geri durmamıştı. Ardından eleştiriye İvana Sert ve Nur Yerlitaş da katılınca Bahar Candan için İşte Benim Stilim stüdyosu adeta kabusa dönmüştü.

Bahar Candan’ın böyle konuşmayın dışarıda insanlar beni sevmeyecekler diye jüriye konuşması tansiyonu düşürmeye yetmedi.

Bir süre sakinleşmekte zorluk yaşayan Kemal Doğulu, Nur Yerlitaş’a kapının dışında yarım saat Bahar’ı beklediklerini ve soğuktan donduklarını söylemesi Bahar Candan’ın gardını iyice düşürdü.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.
Başa dön tuşu