Medya

Öncel Öziçer ile takipçisi arasında ilginç Fatih Terim polemiği: “Kebapçı gazisine üzülün!”

Popüler kültür ve magazin yazarı Öncel Öziçer sosyal medyada bir takipçisiyle ilginç diyalog yaşadı. Tartışmanın konusu ise şu sıralar Galatasaray’ın teknik patronluğuna getirilen Fatih Terim’le ilgiliydi. 2014 yılında Alaçatı’daki lüks dairesinin yakınında bulunan sokak hayvanlarından rahatsızlık duyan Terim’in köpeklerden şikayetçi olması üzerine olayı haber yapan Öncel Öziçer’in işini kaybettiğini savunan bir takipçiye Öziçer, sosyal medya hesabından “Siz asıl kebapçı gazisine üzülün” diye teki verdi.

FATİH TERİM İÇİN “KEBAPÇI GAZİSİ” DİYE YAZDI

2014 yılının Haziran ayında Alaçatı’da gerçekleşen ve Fatih Terim’le hayvanseverleri karşı karşıya getiren haberi Öncel Öziçer Vatan gazetesinde haber yapmış, haber daha sonra gazetenin web sitesinden kaldırılmıştı.

Bir takipçinin “Aklıma geldi de Fatih Terim’in sokak hayvanlarını barınağa hapsettirmek istemesi haberini yapan @oncelozicer i işinden ettirmesinin üzerinden kaç yıl geçti? Fatih Terim milli takım-gs arasında işine devam ederken, Öncel Hanım’ın bir işi var mı diye merak ettik mi hiç?” şeklindeki paylaşıma Öncel Öziçer cevap olarak işini kaybetmediğini ifade etti.

“..İTİBARSIZ KALMADIM” TEPKİSİ

Öziçer; “Yok ya hiç işsiz kalmadım ben merak etmeyin.. en önemlisi “itibarsız” kalmadım ama.. siz asıl kebapçı gazisine üzülün 😁” paylaşımıyla Fatih Terim’e atıf yaparak kendisini savundu.

Öncel Öziçer bir dönem Sabah ve Vatan gazetelerindeki yazılarla medyanın da gündemindeydi.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu