Magazin

Önder Açıkbaş’tan ‘çarpıtılmış haber’ isyanı

Bugün kimi haber sitelerinde komedyen oyuncu Önder Açıkbaş’la ilgili ilginç bir haber vardı. Söz konusu haberlerde Açıkbaş’ın kadın oyuncuların güldürme konusunda zorlandıklarını söylediği ifade ediliyor ve ünlü komedyenin ağzından “Komedi yapmak ve güldürmek kadını zorlayabilir.” dendiği kaydediliyordu.

ÖNDER AÇIKBAŞ’TAN “ÇARPITILMIŞ HABER” AÇIKLAMASI

Ünlü oyuncu, önder Açıkbaş, medyada çıkan o sözlere sahip çıkmadı.  Önceki gün gittiği kafede kahve içerken görüntülenen ünlü oyuncu, magazin muhabirleri ile sohbeti sırasında kadın oyuncuları kızdıracak açıklamanın altına imza attığı iddia ediliyordu.

“KOMEDİ KADININ FITRATINA UYMUYOR”

Habere göre kadın oyuncuların güldürme konusunda zorlandıklarını söyleyerek ünlü oyuncunun, “Komedi yapmak ve güldürmek kadını zorlayabilir. Mizah biraz erkek işi gibi. Bence komedi kadının fıtratına tam uymuyor!” dediği iddia ediliyordu.

ÖNDER AÇIKBAŞ’TAN O HABERLE İLGİLİ AÇIKLAMA

Ünlü oyuncu, sosyal medya Twitter hesabından çıkan bu habere adeta isyan etti. Açıkbaş, söz konusu haberle ilgili olarak “Bugün bazı gazetelerin magazin eklerinde kadın komedi oyuncusu yok dediğimle ilgili birkaç haber çıktı..ben asla öyle birşey demedim dostlar çarpıtılmış bir haber..” ifadesini kullandı.

Mitos

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu