ManşetSpor

Önder Özen takmadı Hasan Şaş dondu kaldı-izle

NTV Spor’da Önder Özen ile Hasan Şaş’ın bu görüntüleri olay oldu. Hasan Şaş Önder Özen’in tepkisizliği karşısında dondu kaldı.

Önder Özen tepki vermeyince Hasan Şaş’ın yüz ifadesi çok komik bir hal aldı. Bu görüntüler sosyal medyada adeta olay oldu.

İşte o görüntüye Twitter’daki bazı tepkiler:

Tuğberk Dr.Orman ‏@simsiyahlan
En hüzünlü anımda Önder Özen vs. Hasan Şaş izler kahkaha atarım bundan sonra böyle bir şey olamaz. Komple Cem Yılmaz gösterileri kadar komik

GaziosmanpasaliIsmet ‏@besdokuzdefkhan
Dünyanın en komik şeyi önder özen-hasan şaş videosu artık.bi saattir bağıra bağıra gülüyorum ya sdlghseteaşıagegıaeıgaşghldfdasşgdkjg

Tontattalı ‏@tontattali
Önder Özen’in Kasımpaşa’ya TD olması en azından Hasan Şaş’ın yüzüne bakmak zorunda kalmaması açısından bir gelişme, ama bence yeterli değil.

TuvaletTemizleyicisi ‏@wctemizleyicisi 
Hayata bakış açım Önder Özen ‘in Hasan Şaş ‘ı takmadığı anın görüntüsü gibi..

educatedear ‏@educatedear 
Önder Özen’in Hasan Şaş’ı hiç sallamamasına gerçekten yapılacak bi şey kalmamış. Doğal bir troll videosu. İnanılmaz güzel.

FB’li Edebiyatçı ‏@egelierkan1 
Dünya olmuş Hasan Şaş;
Bense Önder Özen

Mahmut Dümen ‏@mahmutdumen
@AslanStatistic Hasan Şaş orda Önder Özen’e bakmıyor. Kenarda TV var ve o esnada kura çekimi yapılıyordu ona bakıyordu Hasan Şaş.

Mikail ‏@versatilbek
Önder Özen’in Hasan Şaş’ı iplemediği gibi hayat da bizi iplemiyor be sebastian.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu