Yaşam

Öner Döşer uyarıyor, Perşembe’ye dikkat! (12 Aralık haftası burç yorumu)

Ünlü astrolog Öner Döşer 12 Aralık haftasını ve İkizler burcunda gerçekleşen Dolunay’ı yorumladı. Perşembe gününe dikkat çeken Öner Döşer, “Perşembe günü boyunca Ay Yengeç burcunda ilerliyor. Hayli hassas, kırılgan, duygusal tepkilere ve sert çıkışlara açık bir gündeyiz. Ay’ın Neptün ile üçgen açısının etkili olduğu sabah saatlerinin ardından güne yumuşak bir şekilde başlasak da, Ay-Merkür karşıtlığının etkili olduğu öğle saatleri civarında atışmalara, sözlü sataşmalara açık olacağız, farkında olalım.. Tabii sözlerimize de dikkat edelim!” diye uyarıda bulundu.

Ay-Plüton karşıtlığının etkili olduğu öğle sonrasındaki saatler güç çekişmelerine, sert ve hırpalayıcı olaylara açık gözüküyor. Bu açının ardından etkinleşen Ay-Jüpiter karesi, abartılara ve müsrifliğe de açık olabileceğimizi düşündürüyor. Ekonomik açıdan dikkatli olmamız gereken bir gündeyiz! Dövizde sert çıkışlar, piyasalar açısından zorlu etkiler hakim. Gece saatlerinde Ay-Uranüs karesi de devreye giriyor, patlayıcı enerjinin fitilini ateşliyor adeta!

Cuma gününün ilk yarısında Ay Yengeç burcunda ilerliyor. 00:36’da Uranüs ile stresli kare açısını tamamlayan Ay, bu saatten 16:14’e kadar boşlukta ilerliyor olacak. Piyasaların yön tayin etmekte zorlanacağı, gündelik hayatımızda yaptığımız iş ve girişimlerin sonuçlarını netleştirmekte zorlanacağımız bir zaman dilimindeyiz. Önemli adımlar atmayı planlıyorsak, akşamüzeri saatlerini değerlendirebiliriz. Kendine güveni ve yönetme becerisini ortaya koymayı icap ettiren bir zaman dilimindeyiz. Bir şeyler yapacak isek, kararlı ve net olmalıyız!

Cumartesi günü boyunca Ay Aslan burcunda ilerliyor. Sevgi alışverişlerine, takdir kazanmaya ihtiyaç duyduğumuz bir gündeyiz. “Takdir et ki takdir alasın” felsefesini uygulayabiliriz. Ay-Venüs karşıtlığının etkili olduğu öğle saatleri civarında bu sevgi alışverişine daha fazla ihtiyacımız olacak. Zira zıtlaşma, karşıtlık enerjisi devrede ve darılmalar, kırılmalara da son derece açığız. Buna mukabil, sevdiklerimize, çocuklarımıza, hatta iş yerinden kişilere arkadaşça, dostane yaklaşımlar bize çok şey kazandıracak! Ay-Jüpiter altmışlığının etkili olmaya başlayacağı akşam saatlerinden itibaren özel ve sosyal ilişkiler açısından daha olumlu bir enerji akışı var. Değerlendirebiliriz.

Pazar gününün büyük çoğunluğunda Ay Başak burcunda ilerliyor. Gece yarısını takip eden saatlerden itibaren olumlu açıların art arda gelmesi, sabah erken saatlerde Ay-Uranüs üçgeninin etkinleşmesi, güne başlarken güzel sürprizlere açık olduğumuzu gösteriyor. Biraz değişiklik yapmak, yeni yerler keşfetmek ya da yeni bir şeylere başlamak açısından değerlendirebileceğimiz bir gündeyiz. Ay-Güneş üçgeninin etkili olduğu öğle saatleri civarında ve sonrasında kadın erkek ilişkileri açısından güzel bir enerji akışı var. Önem verdiğimiz kişilerle görüşmeler açısından öğle saatleri ve hemen sonrasını değerlendirebiliriz. Ama akşam saatleri civarına kalmamalı, zira hayli sert ve agresif bir enerji akışı var! Kazalara, sakarlıklara, tartışmalara açık bir akşamdayız. Tehlikeli ve riskli ortamlarda bulunmamakta ve şartları fazla zorlamamakta fayda var! 19:55’te boşluğa giren Ay, saat 20:51’de Başak burcuna geçiyor. Önemli iş ve girişimlerimiz varsa, bu saat sonrasına bırakmamız yerinde olur. Mars karşıtlığının sert enerjisi de geride kalmış olur…

Yazının tamamını okumak için tıklayınız

Başa dön tuşu