Televizyon

Onur Büyüktopçu’nun sunacağı Damat Bayıldı ne zaman başlayacak?

Yapımcılığını DNCC Medya’nın yaptığı, ünlü oyuncu-sunucu Onur Büyüktopçu’nun sunumuyla Show TV’de yayınlanacak olan “Damat Bayıldı”nın yayın tarihi belli oldu. Hafta içi her gün ekrana gelecek olan program 26 Ağustos Pazartesi günü Show TV’de ekran yolculuğuna başlıyor.

ONUR BÜYÜKTOPÇU’DAN SÜRPRİZ YENİ PROGRAM: DAMAT BAYILDI

Yemek yarışmasında yemeklerin lezzetinden emin 5 kaynana, kazanma konusunda iddialı 5 gelin ve her şeyden habersiz bir damat yer alıyor. Damadın seçimi günün kazananını, verilen puanlar ise haftanın galibini belirleyecek ve bir aile tam altınların sahibi olacak.

Onur Büyüktopçu’nun muhteşem sunumuyla Show TV’de ekrana gelecek programda ünlü sunucu hem aile arasındaki dengeleri sağlamaya çalışacak, hem de yemekler yapılırken sorduğu sorularla yarışmacılara ter döktürecek.

Kaynanaların yemek konusundaki engin tecrübeleri mi yoksa gelinlerin el becerileri mi kazanacak? Damatlar annelerinin yemeklerine mi yoksa eşlerinin yemeklerine mi bayılacak?

TV8’de yayınlanan Yemekteyiz’deki koltuğunu bu sezon Seda Sayan’a devreden Onur Büyüktopçu’nun sunumuyla ekrana gelecek olan Damat Bayıldı 26 Ağustos Pazartesi günü Show TV’de izleyici ile buluşacak.

Mitos

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu