Magazin

Onur Büyüktopçu’ya şantaj davasında ilginç gelişme

Kanal D’de yayınlanan Gelinim Mutfakta yarışmasının sunucusu ünlü oyuncu Onur Büyüktopçu’nun, ‘Cinsel içerikli video ve fotoğraflarla şantaj’ davasında flaş bir gelişme yaşandı. İşte, detaylar…

Onur Büyüktopçu, ‘Cinsel içerikli video ve fotoğraflarla şantaj’ davasında flaş bir karar verdi. Ünlü oyuncu ve sunucu davadan vazgeçti.

Ünlü oyuncu ve sunucu Onur Büyüktopçu, Alaçatı’da arkadaşlarıyla bir villada konaklarken cep telefonunu bulamamış, kaybolduğunu düşünerek savcılığa başvurmamıştı. Ancak bir süre sonra Büyüktopçu’ya sosyal medya üzerinden cinsel içerikli videosu ve bazı fotoğraflarının olduğu bir şantaj mesajı gelmişti. İddiaya göre bir şahıs, Büyüktopçu’dan söz konusu video ve fotoğrafları internete sızdıracağını söylemiş, 50 bin lira talep etmiş, ünlü sunucu da panikleyerek parayı göndermişti. Ancak ünlü sunucu, kendisine mesaj atan hesabın arkadaşı tarafından kullanıldığını öğrenince savcılığa başvurmuştu.

Savcılık Davut G. hakkında dava açtı

Kullanıcı Davut G., Büyüktopçu’nun kendisine borcu olduğu için para gönderdiğini, şantajda bulunmadığını iddia etti. Davut G’nin telefonunda inceleme yapıldığında ise ünlü sunucuya yapılan şantaj mesajları ele geçirildi. Savcılık Davut G. hakkında dava açtı.

Şikayetinden vazgeçti

Sabah’ın haberine göre; yargılama sırasında Büyüktopçu, mahkemeye dilekçe sunarak şikayetten vazgeçtiğini beyan etti. Büyüktopçu’nun avukatı tarafından verilen dilekçede; müvekkilinin dava dosyasındaki şikayetinden vazgeçtiği, davaya katılma talebi olmadığı anlatıldı.

Hakim karşısına çıkan Davut G. ifadesinde, “Şantaj olayıyla ilgim yoktur”demişti.

Mitos

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu